درب ، پنجره ، نرده

آبجکت پنجره تری دی مکس Cgaxis Models Windows II

دانلود رایگان آبجکت پنجره تری دی مکس 3ds max

دانلود رایگان آبجکت پنجره تری دی مکس 3ds max

در این صفحه میتونید آبجکت سبک پنجره برای تری دی مکس از شرکت CGAxis Models را به صورت رایگان دانلود کنید.

پکیج گرافیکی CGAxis Models Volume 82 Windows II مجموعه ای است که حاوی 51 مدل چندبعدی 3D از پنجره های مختلف است. در آن میتونید پنجره های سفید و پنجره های چوبی در سبک های مختلف، پنجره های فلزی مدرن که بیشتر آنها قابل باز شدن است را پیدا کنید.

این پکیج، برای کاربران تری دی مکس و ویری به همراه فایل های materials + textures است. اگر کاربر اسکچاپ ، رویت یا مایا هستید، و یا از سایر متورهای رندر مانند: منتال ری استفاده میکنید، میتوانید پکیج فول این مجموعه را خریداری کنید.

برای دانلود بهترین و با کیفیت ترین آبجکت های سه بعدی،با تری دی مکس فارسی 3dmaxFarsi همراه باشید.

دانلود رایگان آبجکت پنجره تری دی مکس Cgaxis Models Windows II

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (300 گیگ) (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 82 - WINDOWS II is a collection containing 51 high polygon 3d models of windows in various sizes. You can findin it: white windows and wooden windows in various styles, modern metal windows which most of are openable. Models are mappedand have materials and textures. 3ds max 2010 or higher, Cinema 4D R15 and many other. ابجکت در ورودی سازگار با 3ds max 2010 یا بالاتر، Cinema 4D R15 و بسیاری دیگر شما می توانید ببینید که حلقه در سطح زمین منعکس شده است، اما همچنین همه چیز در خارج از نقشه یوو اس، هنوز هم بازتابنده است. کلیک کنید تا تصویر بزرگ شود. آخرین چیزی که باید انجام دهیم برای تنظیم درستی موارد، تغییر رنگ بازتاب زمین زمین به سیاه و سفید است. از آنجایی که ما کاشی کاری را برای شیب گرادیان غیرفعال کردیم، همه چیز خارج از نقشه یوو اسمو با نقشه دیگر کنترل نمی شود، بلکه توسط رنگ انعکاس اصلی است. بنابراین آن را به سیاه خالص تنظیم کنید، و همانطور که مشاهده خواهید کرد، اثری را که می خواستیم تولید می کند. اگر می خواهید بیشتر رمپ شیب را نیشگون بگذارید تا انعکاس را از بین ببرید (به طوری که انعکاس ها فرسوده می شوند) برای بزرگنمایی کلیک کنید تا انعکاسات را با تارشدگی با 0.96 تنظیم کنید. پس از انجام رندر با کیفیت بالا، اثر بهتر خواهد شد. اضافه کردن عمق میدان برای این صحنه، ما همچنین برخی از عمق میدان (DOF) را اضافه خواهیم کرد. اثر قوی تر، کوچکتر جسم به بیننده ظاهر می شود. ابتدا به رول دوربین V-Ray بروید و عمق گزینه میدان را فعال کنید. در صحنه، فاصله هدف دوربین را تنظیم کنید تا نقطه هدف جایی در وسط بزرگترین الماس باشد. در این مورد این حدود 70 واحد است. این نقطه تمرکز یا بخش شدید تصویر خواهد بود. در رول دوربین، گزینه ای را برای دریافت فاصله کانونی از دوربین (این فاصله هدف است) را بررسی کنید. مقدار دیافراگم مقدار تاری را کنترل می کند، مقادیر بزرگتر باعث ایجاد تاری بیشتر می شود. برای بزرگنمایی تصویر بردار نهایی و پس از کار درست مثل صحنه قبلی، ما اکنون تنظیمات Vray را به تنظیمات رندر با کیفیت بالا تنظیم می کنیم و دوباره تصحیح مشابهی را در تصویر در پست انجام می دهیم. شما می توانید حداکثر صحنه را با باز کردن نور چادر-بازتاب سفید-02-end.max یا آخرین فتوشاپ فایل با باز کردن نور-چادر-بازتاب-سفید-02-end.psd در اینجا آخرین، پست پردازش تصویر: ایجاد یک زمینلرزه بازتابنده سیاه و سفید یکی دیگر از تنظیمات معمول برای ارائه جواهرات، این است که اشیاء را بر روی یک earthplane بسیار برجسته سیاه قرار دهید،
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا