خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود کتاب آموزشی کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال Adobe Photoshop CS6
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود کتاب آموزشی کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال Adobe Photoshop CS6" توسط تاریخ انتشار: 09/08/2017

دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال Adobe Photoshop CS6 کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال : در این قسمت؛ مجله یکی از نویسندگان و ویراستارهای معروف فتوشاپ، یعنی آقای Scott Kelby را برای شما آماده کرده ایم.که یکی پرفروشترین و بهترین کتاب ها در زمینه اموزش فتوشاپ CS6 است. در حال حاضر، در حالی که عکس …

دانلود کتاب آموزشی کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال Adobe Photoshop CS6

دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال Adobe Photoshop CS6 : با کیفیت عالی pdf

دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال Adobe Photoshop CS6

کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال : در این قسمت؛ مجله یکی از نویسندگان و ویراستارهای معروف فتوشاپ، یعنی آقای Scott Kelby را برای شما آماده کرده ایم.که یکی پرفروشترین و بهترین کتاب ها در زمینه اموزش فتوشاپ CS6 است.

در حال حاضر، در حالی که عکس های دیجیتالی گرفته شده توسط من یا دوستان من، قابل دانلود هستند، کل ایده پشت این کتاب این است که شما از این تکنیک ها در عکس های خود استفاده می کنید، اما تا زمانی که انجام ندهید، می توانید روی این کار تمرین کنید. بعضی از تصاویر به دلیل مشکلات مجوز برای دانلود قابل دسترس نیستند. همچنین، فصل 1 در مورد کار با عکس های شما در Mini Bridge است، و دو بخش از پاداش ها در مورد سازماندهی عکس های شما در Adobe Bridge است، بنابراین مهم نیست که کمی عکس هایی که استفاده می کنید مهم نیست. شما لازم نیست هر عکس را دانلود کنید. فقط از هرکسی که دوست داری استفاده کنید. خوب، این تقریبا این است. من امیدوارم که همراه با این تصاویر لذت ببرید. با تشکر فراوان از خرید این کتاب آموزش فتوشاپ پی دی اف و دادن فرصتی به من برای نشان دادن بعضی از چیزهای واقعا جالب در مورد فتوشاپ CS6.

فقط یک یادآوری سریع: کاربرد این عکس های دیجیتال دانلود شده، از خودم، دوستان من و iStockphoto، که برای شما در دسترس شما قرار گرفته اند، برای استفاده شخصی شما تنها در تمرین تکنیک های نشان داده شده در کتاب مجوز دارند. آنها برای استفاده در هر شیوه دیگری، از جمله پروژه های تجاری، وب سایت ها و یا هر گونه استفاده دیگر، مجوز ندارند. و با یکی از مهمترین و جدیدترین و پرکاربردترین تکنیک های فتوشاپ آشنا خواهید شد.

کتاب راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال

این کتاب مانند کتاب ها و مجلات دیگر فقط به تئوری محض نپرداخته و در آن مرحله به مرحله  با مثال ها و اشکال مختلف؛  بصورت عملی تمرین خواهید مرد که چگونه یک کار پروژه را میتوانید انجام دهیداین کتاب انتشار سال 2013 به صورن PDF و به زبان انگلیسی می باشد.

دانلود کتاب آموزشی کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال

 The Adobe Photoshop CS6 Book for Digital Photographers

دانلود با لینک مستقیم – 43 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20498 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*