دانلود پکیج آبجکت سبک تریدی مکس People In Motion Textures Casual

دانلود پکیج آبجکت سبک تریدی مکس People In Motion Textures, Casual Attire

دانلود رایگان پکیج آبجکت سبک تری دی مکس : ماشین ساختمان بافت شهری

فایل دانلودی موجود در این صفحه ؛ ساخت شرکت Marlin Studio است که شامل آبجکت های دوبعدی و فایل های سه بعدی با تعداد پولیگان پایین و سبک هستند. شامل : خانه سبک (Suburban Houses Models)،  ماشین سبک (TRAFFIC_Low_Poly_Vehicles) و مدل های سه بعدی سبک چندین خانه و آپارتمان به صورت بافت شهری (Premium City Buildings) با فرمت های .max .obj  و … است.

دنیای گرافیک خود را با افراد متحرک در کسب و کار و لباس های گاه به گاه بپوشانید – هر دو راه رفتن و ایستادن. عالی برای تجسم معماری و مهندسی عمران. با هر برنامه نرم افزاری 3D یا برنامه ویرایش ویدئو، با استفاده از آن استفاده کنید.

با انیمیشن کانال آلفای متوالی تصاویر شما می توانید راه رفتن و ایستاده مردم را به صحنه های خود اضافه کنید. تعداد زیادی از فریم های حلقه ایجاد شخصیت های باور نکردنی واقعی که در سراسر صفحه نمایش شما حرکت می کنند. . . شما فکر می کنید تماشای یک خوراک ویدیو زنده دارید! انیمیشن را در زیر ببینید تا باور کنید

آیا شما می خواستید شخصیت های خود را به انیمیشن ها و صحنه های خود اضافه کنید؟ حالا شما می توانید، بدون استفاده از مدل های مطرح 3D. به جای صرف خرج کردن روزهای سخت و متحرک سازی کاراکترهای 3D sub par، شما هم اکنون می توانید یک اثر واقعی را حتی با استفاده از نقشه های آلفای 2D متحرک ایجاد کنید.

این عکس هایی هستند که از فریم های تصویری از انسان های واقعی به طور طبیعی پیاده می شوند و یا مردم در یک مکان ایستاده اند، مثل صحبت کردن، صحبت کردن در تلفن های همراه، تبدیل صفحات کتاب، بررسی اشیاء و خیلی چیزهای دیگر.

دانلود پکیج آبجکت سبک تریدی مکس People In Motion Textures, Casual Attire

دانلود رایگان پکیج آبجکت سبک Marlin Studio People In Motion Textures, Casual Attire

فقط کاربران سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید پستی
مشاهده تمام آبجکت های سه بعدی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=72263 :لينک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن