آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش روتوش چهره پوست صورت مبتدی تا پیش رفته

دانلود آموزش Photo Retouch with PS, Part 1: Before Retouching

Photo Retouch PS Before Retouching آموزش گام به گام روتوش صورت با فوتوشاپ

دانلود آموزش گام به گام روتوش صورت با فوتوشاپ Photo Retouch with PS, Part 1: Before Retouching

در این سری از آموزش های فتوشاپ Photoshop CS6 ، میخواهیم در 5 بخش مبحث روتوش عکس retouching photos را با هم برسی کنیم. اول از همه یاد خواهیم گرفت که چطور به عکس photo نگاه کنیم و تشخیص بدهیم که اصلا چه قسمتی نیاز به دستکاری دارد !؟

همچنین تکنیک های مختلف حذف چین و چروک صورت و لکه پوست صورت را حذف را تمرین خواهیم کرد.سپس در مورد قسمت های مهم صورت بحث میکنیم و کارمان را چشم eyes شروع میکنیم. مثلا ارتقائ ظاهر چشم eye enhancements ، ایجاد براقیت و جلوه خاص روی چشم creating artificial catchlights ، تغییر رنگ چشم eye color ، و تکنیک های کار روی   ابرو و مژه  را خواهیم آموخت.

سپس روی مو hair کار میکنیم و رنگ اضافه میکنیم یا آن را تغییر خواهیم داد و موها را نرم میکنیم  و سایر افکت ها را به مو ها ، اعمال خواهیم کرد. و تکنیک های آرایش ناخن و مانیکور دیجیتال را به شما یاد خواهیم داد.

سپس روی تنظبم دهان adjust mouths کار میکنیم که شامل : ظاهر لب lip appearance و رنگ آن ، همچنین دندان ها teeth هست.سپس روی بینی noses کار خواهیم کرد.

سپس روی روتوش عکس بدن retouching کار میکنیم و نحوه تغییر پاها و بازوها را یاد خواهیم گرفت. و با ابزار های منحنی add curves کار خواهیم کرد و تصاویر را کامپوزیت compositing میکنیم.

تصویر صورت انسان به عنوان یکی از مهم ترین عناصری است که تمام  زیبایی، احساس و تمایلات انسان را نشان می دهد و ما همیشه سعی میکنیم که در بحث  روتوش چهره به آن توجه زیادی کنیم و تمام ایرادات جزئی صورت را تا حد ممکن را رفع کنیم.

آموزش رتوش حرفه ای پوست و چهره در فتوشاپ

در این سری از آموزش های  نرم افزار ادوبی فتوشاپ میخواهیم مهم ترین و رایج ترین تکنیک ها برای از بین بردن چین و چروک صورت و سایر قسمت های مهم مانند : چشم ، لب ، دهان و دندان ها و مو و بازسازی آرایش صورت .. را با کمک قابلیت های اساسی و کلیدی فتوشاپ در رتوش چهره را انجام بدهیم.

فیلم آموزشی Video Tutorials

http://3dmaxfarsi20.wistia.com/medias/wfgl0grlsz?embedType=iframe&seo=false&videoFoam=true&videoWidth=1280

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش مبتدی تا پیش رفته روتوش چهره پوست صورت (فتوشاپ)
  • نرم افزارهای استفاده شده : Photoshop CS6
  • شرکت سازنده : learnnowonline
  • زمان : 3 ساعت

آموزش روتوش چهره پوست صورت مبتدی تا پیش رفته

Photo Retouch with PS, Part 1: Before Retouching

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا