خانه / آموزش گرافیک 2 بعدی / آموزش مبتدی تا پیش رفته روتوش چهره پوست صورت Photoshop CS6
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3٫40 out of 5)
Loading...
بازدید: 3.4 - "آموزش مبتدی تا پیش رفته روتوش چهره پوست صورت Photoshop CS6" توسط تاریخ انتشار: 22/08/2016

دانلود آموزش گام به گام روتوش صورت با فوتوشاپ Photoshop CS6 در این سری از آموزش های فتوشاپ Photoshop CS6 ، میخواهیم در 5 بخش مبحث روتوش عکس retouching photos را با هم برسی کنیم. اول از همه یاد خواهیم گرفت که چطور به عکس photo نگاه کنیم و تشخیص بدهیم که اصلا چه قسمتی نیاز به دستکاری دارد …

آموزش مبتدی تا پیش رفته روتوش چهره پوست صورت Photoshop CS6

Photo Retouch PS Before Retouching آموزش گام به گام روتوش صورت با فوتوشاپ

دانلود آموزش گام به گام روتوش صورت با فوتوشاپ Photoshop CS6

در این سری از آموزش های فتوشاپ Photoshop CS6 ، میخواهیم در 5 بخش مبحث روتوش عکس retouching photos را با هم برسی کنیم. اول از همه یاد خواهیم گرفت که چطور به عکس photo نگاه کنیم و تشخیص بدهیم که اصلا چه قسمتی نیاز به دستکاری دارد !؟

همچنین تکنیک های مختلف حذف چین و چروک صورت و لکه پوست صورت را حذف را تمرین خواهیم کرد.سپس در مورد قسمت های مهم صورت بحث میکنیم و کارمان را چشم eyes شروع میکنیم. مثلا ارتقائ ظاهر چشم eye enhancements ، ایجاد براقیت و جلوه خاص روی چشم creating artificial catchlights ، تغییر رنگ چشم eye color ، و تکنیک های کار روی   ابرو و مژه  را خواهیم آموخت.

سپس روی مو hair کار میکنیم و رنگ اضافه میکنیم یا آن را تغییر خواهیم داد و موها را نرم میکنیم  و سایر افکت ها را به مو ها ، اعمال خواهیم کرد. و تکنیک های آرایش ناخن و مانیکور دیجیتال را به شما یاد خواهیم داد.

سپس روی تنظبم دهان adjust mouths کار میکنیم که شامل : ظاهر لب lip appearance و رنگ آن ، همچنین دندان ها teeth هست.سپس روی بینی noses کار خواهیم کرد.

سپس روی روتوش عکس بدن retouching کار میکنیم و نحوه تغییر پاها و بازوها را یاد خواهیم گرفت. و با ابزار های منحنی add curves کار خواهیم کرد و تصاویر را کامپوزیت compositing میکنیم.

تصویر صورت انسان به عنوان یکی از مهم ترین عناصری است که تمام  زیبایی، احساس و تمایلات انسان را نشان می دهد و ما همیشه سعی میکنیم که در بحث  روتوش چهره به آن توجه زیادی کنیم و تمام ایرادات جزئی صورت را تا حد ممکن را رفع کنیم.

آموزش رتوش حرفه ای پوست و چهره در فتوشاپ

در این سری از آموزش های  نرم افزار ادوبی فتوشاپ میخواهیم مهم ترین و رایج ترین تکنیک ها برای از بین بردن چین و چروک صورت و سایر قسمت های مهم مانند : چشم ، لب ، دهان و دندان ها و مو و بازسازی آرایش صورت .. را با کمک قابلیت های اساسی و کلیدی فتوشاپ در رتوش چهره را انجام بدهیم.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش مبتدی تا پیش رفته روتوش چهره پوست صورت (فتوشاپ)

نرم افزارهای استفاده شده : Photoshop CS6

شرکت سازنده : learnnowonline

زمان : 3 ساعت

دانلود رایگان آموزش Photo Retouch with PS, Part 1: Before Retouching

دانلود رایگان آموزش – حجم = 957 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15539 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید