آموزش کامپوزیت

آموزش جلوه های ویژه آرنولد در نرم افزار سینمافوردی Arnold . Cinema 4D

آموزش جلوه ویژه آرنولد در نرم افزار سینمافوردی Arnold . Cinema 4D

آموزش  آرنولد در سینمافوردی Arnold . Cinema 4D

در این آموزش ویدئویی میپردازیم به اینجین قدرتمند Arnold Render Engine در نرم افزار Cinema 4D و میخوایم برخی از جنبه های مهم را برای درک در مورد آرنولد بحث می کنیم.

پس از آن، ما با استفاده از یک پروژه کوتاه از ابتدا تا انتها تمام اصول را در مورد کار با Arnold Render Engine در C4D نشان خواهیم داد.

ما در مورد شیوه هایی که می توانیم زمان رندر کردن و چگونگی اتخاذ گردش کار کارآمد با آرنولد را مورد بحث قرار دهیم. ما همچنین کمی در مورد برخی از جنبه های ترکیب C4DtoA بحث خواهیم کرد. و در پایان این دوره، شما باید هر پروژه ای با سینما 4D و موتور رندر آرنولد راحت باشید.

این دوره توسط  آقای R.P. (Netinho) da Costa تدریس می شود. دا کوستا در حال حاضر به عنوان یک هنرمند CGI و TD در Lukkien کار می کند. Lukkien شرکت چند رسانه ای با کمی بیش از 200 کارمند است. این در هلند واقع شده است. دا کوستا علاوه بر انجام CGI نیز مسئول تحقیق و توسعه مربوط به CGI است. او در بسیاری از کمپین های ملی و بین المللی کار کرده است. برای مارک های مانند Philips، Pioneer، MTV، Eneco، فرودگاه Schiphol، سامسونگ و تویوتا.

در کنار CGI، پس زمینه او شامل چندین سال برنامه نویسی بود. او چندین پلاگین اختصاصی و خط لوله برای شرکت های مختلف برای هر دو برنامه 3D و 2D ساخته است. در سال های اخیر او هنرمند فعال برای شرکت هایی مانند Maxon و سالیدانگل Solidangle بوده است.

آموزش تصویری سینمافوردی Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش متور رندر آرنولد برای سینمافوردی

دانلود ویدئو آموزشی ARNOLD VFX Workflow with Cinema 4D

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید پستی
مشاهده تمام آموزش های فارسی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا