مدل سه بعدی لوازم الکترونیکی :صوتی، تصویری، کامپیوتر، تلفن، TV

آبجکت وسایل الکتریکی و لوازم صوتی و تصویری Cgaxis Models Electronics

 آبجکت لوازم برقی دانلود آبجکت لوازم صوتی و تصویری Cgaxis Models Electronics

آبجکت لوازم برقی دانلود آبجکت لوازم صوتی و تصویری Cgaxis Models Electronics

در این صفحه میتوانید مدل های سه بعدی لوازم الکترونیکی را از شرکت Cgaxis به صورت رایگان دانلود کنید.

یک پکیج کامل از تمام لوازم دکوراسیون داخلی و  لوازم الکترونیکی ، تلویزیون ال سی دی ، مانیتور کامپیوتر، انواع اسپیکر ، لب تاپ، تبلت ، گوشی موبایل ، کیس کامپیوتر ، موس و کیبورد ، پلی استیشن ، هند فری ، دوربین فیلم برداری   و … است.

دوستانی که به دنبال آبجکت های لوازم الکترونیکی سه بعدی شیک و جدید برای پلاگین ویری و تری دی مکس ، به صورت بهینه سازی شده و سبک هستند میتوانند این پکیج را دانلود کنند.

 

دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی لوازم صوتی و تصویری CGAxis Models Volume 4 Electronics

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 4 Electronics You can change the look of lighting and reflections by positioning the lights and by adjusting their intensity. One other important thing is that the floor and backside of the tent have a soft transition. This is important to make sure there will be no visible line behind your product where floor and background meet. مدل های CGAXIS دوره 4 شامل 35 مدل بسیار دقیق از الکترونیک سازگار با 3ds max 2008 یا بالاتر و بسیاری دیگر است. مشخصات کل حجم: 367MB مواد: بله بافت: بله مدل CGAXIS دوره 4 وکتور وسایل الکترونیکی – مدل سازی سه بعدی ، آبجکت ، متریال شامل 35 مدل بسیار دقیق از الکترونیک است. شما می توانید چادر شبیه این را مدل کنید، یک پارچه پارچه شفاف بپوشانید و برخی از چراغ ها را در بیرون قرار دهید تا از دو طرف درخشش داشته باشند. اما این باعث می شود تا زمان رندر بسیار زیاد باشد، زیرا تمام مواد شفاف باید محاسبه شود و تمام روشنایی داخل چادر باید از طریق روشنایی جهانی محاسبه شود (نور مستقیم وجود ندارد!). به جای مدل چادر کامل، ما فقط کف، پس زمینه و بالا را مدل می کنیم. همانطور که می آبجکت لوازم نورپردازی داخلی و خارجی بینید این یک منحنی روان است که اکسترود شده است. مواد مورد استفاده در این سطح ساده مات سفید است. تصویر در حال ظهور در حال حاضر به نظر نرسد. تنوع کافی در انعکاس وجود دارد، و سایه ها بسیار نرم هستند. شما می توانید این فایل را در پوشه 3dsMax با نام light-tent-neutral-01- follow.max پیدا کنید. مواد نقره اول ما مواد نقره را تنظیم می کنیم تا آن را براق تر و کمی تیره تر کنیم. بنابراین کمی پراکنده می شود، رنگ انعکاسی را تیره می کند و براق بودن انعکاس را به 0.82 تغییر می دهد (= تار تر). ما می خواهیم یک ماده ایجاد کنیم که هر دو انعکاس تیز و تار یکسان باشد. این می تواند به راحتی با ایجاد یک ماده ترکیبی V-Ray انجام شود. ما مواد فلزی که در حال حاضر داریم با مواد بسیار براق ترکیب می کنیم. بنابراین ابتدا یک ماده مخلوط V-Ray را آبجکت لوازم نورپردازی داخلی و خارجی در یک ناحیه خالی ویرایشگر مواد ایجاد کنید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا