1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود آبجکت دو بعدی انسان برای فتوشاپ VizPeople Business V1" توسط تاریخ انتشار: 23/11/2016

دانلود پرسوناژ انسان در حالت کسب و کار بیزینس VizPeople Business V1 در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی ، اولین مجموعه پرسوناژ های دو بعدی برش خورده فتوشاپ برای کار و بیزینس شرکت VizPeople را به اسم Business V1 را برای دانلود رایگان آماده کرده ایم. که شامل ست کامل 285 تصاویر برش خورده انسان photos …

دانلود آبجکت دو بعدی انسان برای فتوشاپ VizPeople Business V1

دانلود رایگان آبجکت دو بعدی تکسچر انسان فتوشاپ کار بیزینس VizPeople Business V1

دانلود پرسوناژ انسان در حالت کسب و کار بیزینس VizPeople Business V1

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی ، اولین مجموعه پرسوناژ های دو بعدی برش خورده فتوشاپ برای کار و بیزینس شرکت VizPeople را به اسم Business V1 را برای دانلود رایگان آماده کرده ایم. که شامل ست کامل 285 تصاویر برش خورده انسان photos of a cut out people هست.

کیفیت Quality این مجموعه : تصویر برداری از این تصاویر دوبعدی 2d People با دوربین های دیجیتالی فول فریم Full Frame DSLR Camera (Digital Single Lens Reflex Camera) در استدیوهای عکاسی حرفه ای با اینرومنت های عالی برای رسیدن به بهترین افکت ها هست.تمام تصاویر این مجموعه توسط تیم گرافیکی graphic team آنها به صورت دستی ویرایش شده است.همچنین تمام تصاویر دارای نور محیطی و سایه های ambient light shadow است که بهتر با صحنه های شما تطبیق پیدا کند.

از نظر تطبیق پذیری ، این مجموعه طوری طراحی شده تا از جهات مختلف با نیاز کاربران هماهنگ باشد. شما مدل های مختفی در زندگی واقعی دارید.مثلا خانم در حال صحبت chit-chatting ، درحال تماشای تلویزیون ، انجام کارهای منزل، سفر ، ریلکس کردن، خرید و … مجموعه Business v1 به خوبی با پروژه های شما fit هست.

فرمت های رایج و محبوب Popular formats : این مجموعه تکسچر دوبعدی 2d People ، شامل تصاویر پی ان جی transparent PNG و JPG و آلفا و برش خورده است که میتوانید از آنها در فتوشاپ یا تریدی مکس، استفاده بفرمایید.

دانلود با لینک مستقیم پکیج تکسچر دوبعدی انسان برای فتوشاپ VizPeople Business V1

دانلود رایگان مجموعه کامل – حجم = 1 گیگ

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر پکیج های مورد استفاده برای پست پروداکشن، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20022 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*