مدل سه بعدی دکوری تزئینیمدل سه بعدی غذامدل سه بعدی لوازم الکترونیکی :صوتی، تصویری، کامپیوتر، تلفن، TV

80 آبجکت دکوراسیون داخلی تری دی مکس Viz-People 3D Home Gadgets

دانلود رایگان آبجکت صحنه داخلی ویری تری دی مکس Viz-People 3D Home Gadgets

دانلود رایگان آبجکت صحنه داخلی ویری تری دی مکس Viz-People 3D Home Gadgets

 

پکیج فوق العاده Viz-People 3D Home Gadgets شامل 80 نوع آبجکت ضروری برای طراحان داخلی است. که برای شبیه سازی رندرهای داخلی معماری Visualization artist کاربرد دارد.مجموعه کاملی از انواع آبجکت های زندگی دیجیتالی زندگی امروزی و معاصر شامل : لوازم جانبی منزل، انواع گل و بوته های زیبا و …

فرمت های چندگانه: مجموعه ما به طور کامل با پلاگین ویری Vray،  کرونا 3Ds Max، ، Corona تری دی مکس سازگار است و با Cinema 4D Vray و با رندر پیشرفته کار می کند. ما همچنین نسخههای بافتی OBJ، 3DS، FBX را اضافه کردیم.این نیز به عقب سازگار است. 3d مبلمان صندلی در 3ds Max 2010، Cinema 4D R11 و Vray 1.5 کار خواهد کرد.

 آبجکت سبک صحنه داخلی ویری تری دی مکس Viz-People 3D Home Gadgets

 

قابلیت استفاده: ما با توجه به نیازهای مختلف، انواع مختلفی از اشیاء خانه را انتخاب کردیم. این مجموعه الکترونیک، وسایل الکترونیکی معاصر، الکترونیک همراه، کیف و موارد، کفش، میوه ها و شیرینی ها، نوشیدنی ها و بطری ها، لوازم آرایشی و عطری، گلدان ها و تنه ها، مجسمه ها، دسته گل، ردیف کتاب، روزنامه ها و اسباب بازی ها را فراهم می کند. برای نگه داشتن این مجموعه به عنوان مفید که ممکن است.

دانلود رایگان آبجکت صحنه داخلی ویری تری دی مکس Viz-People 3D Home Gadgets

 

بهینه سازی و سبک بودن آبجکت ها : یک Gadget Home 3D یک محصول RAM مناسب است. هر مدل دارای تعداد پولیگان های به اندازه کافی برای نگاه کردن و کار عالی است و در عین حال مقدار کمی از منابع کامپیوتر مانند cpu و Ram را نیز می گیرد. همچنین هر شی کامل در حال حاضر به یک عنصر ادغام شده است، بنابراین بعد از وارد کردن، نیازی به گروه بندی آن نیست.

 آبجکت سبک صحنه داخلی ویری تری دی مکس Viz-People 3D Home Gadgets

 

دانلود 80 آبجکت ضروری برای دکوراسیون داخلی

Viz-People 3D Home Gadgets

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا