آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش مدلسازی شیشه چندجداره رویت فمیلی

دانلود آموزش Using Pattern Based Modeling to Create Exterior Glazing Families

آموزش Using Pattern Based Modeling to Create Exterior Glazing Families

در این آموزش، روش های مدلسازی شیشه چندجداره رویت فمیلی Digital-Tutors – Using Pattern Based Modeling to Create Exterior Glazing Families را یاد خواهید گرفت.

در این مجموعه از آموزش Revit ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از مدلهای مبتنی بر الگوی کلی و سازگار برای ایجاد یک سیستم شیشه جلوی خارجی Revit استفاده کنید. ما با الگوی کلی مدل سازی شروع می کنیم ، جایی که از یک روش گام به گام برای ایجاد هر یک از اجزای کلیپ عنکبوت استفاده می کنیم که پانل های شیشه را کنار هم نگه می دارد. پس از انجام تمام هندسه ها ، پارامترهایی را تنظیم می کنیم که به ما کمک می کند تا اندازه گیره را کنترل کرده و همچنین آن را با توجه به ضخامت شیشه مورد نظر منعطف کنیم.

سپس بر روی یک مدل مدل سازی مبتنی بر الگو کار خواهیم کرد که در آن صفحه شیشه ای ، درزگیر ضد آب ، ساختار و همچنین گیره های عنکبوتی را وارد می کنیم تا بخشی از الگوی صفحه باشد. با تکمیل این آموزش Revit ، شما یک سیستم شیشه ای بیرونی منحصر به فرد و پارامتری ایجاد خواهید کرد که می توانید از آن برای نورگیرها ، دیوارهای پرده ، غرفه ها و حتی نمایشگاه ها استفاده کنید. همچنین می توانید با الگوهای مختلف پروژه کار کنید و پارامترها را تنظیم کنید. نرم افزار مورد نیاز: Revit 2015.

  • زمان دوره: 1:10 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

https://3dmaxfarsi21.wistia.com/medias/9t38iurj3h?embedType=iframe&videoWidth=1280

دانلود آموزش مدلسازی شیشه چندجداره رویت فمیلی

Digital-Tutors – Using Pattern Based Modeling to Create Exterior Glazing Families

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا