آموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

فیلم آموزش Twinmotion 2018 : نورپردازی و رندر داخلی توین موشن

آموزش رندر توین موشن twinmotion 2018 رندر داخلی

آموزش رندر توین موشن twinmotion 2018

در این آموزش تصویری نرم افزار twinmotion 2018 ، میخواهیم یک صحنه داخلی را که با پلاگین ویری آماده را به نرم افزار توین موشن انتقال و رندر مجدد بگیریم.

در ابتدا فایل را در نرم افزار 3ds max و باز کرده و تمام متریال ها و تکسچر ها را با اسکریپت مخصوص، به متریال اسکن لاین scanline تبدیل میکنیم. که همان طور که میدانید، متریال قابل شنایی و پایه برای تمام محصولات اوتودسک است.

در گام بعدی، کار های گروپ بندی فایل را داخل تری دی مکس انجام داده و فایل را با فرمت FBX خروجی میگیرم. و همان طور که میدانید، FBX فرمت فوق العاده ای برای انواع ورودی و خروجی گرفتن ها بین مایا – سینمافوردی – یونیتی (برای بازی سازی) و …. است.

در گام بعدی به نرم افزار توین موشن twinmotion 2018 میرویم و فایل را با فرمت FBX را باز کرده و یک دوربین را جانمایی کرده و سپس طبق یک تصویر یا رندر مرجع ؛ تمام کارهای نوپردازی و رندرینگ داخلی را با نرم افزار twinmotion انجام خواهیم داد.

نورپردازی این صحنه خیلی ساده است و با استفاده از چند نور صفحه ای و نور Ies میتوان اینکار را انجام داد و همان طور که در این ویدئو مشخص است ، سایر کارها مانند تنظیم رنگ و انعکاس و … کاملا سریع انجام میشود.

این دوره آموزشی، به صورت بدون کلام است ولی از آنجایی که تصویری است، کاملا قابل درک است. و همان طور که میدانید،  در twinmotion رندر گیری انجام نمیشود و همه چیز به صورت پیش نمایش سریع در Viewport انجام میشود و همه چیز مانند نورپردازی را میتوان به صورت تعاملی انجام داد.(یعنی چیزی رو تغییر میدی و نتیجه اش رو فوری داخل Viewport می بینید و نیازی به صبر کردن برای پایان رندرینگ نیست !)توصیه میکنم این ویدئو آموزشی را از طریق لینک های زیر دانلود بفرمایید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین فیلم آموزش Twinmotion 2018

دانلود ویدئو آموزشی

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

یک دیدگاه

  1. سلام
    ممنون برای فایل های دانلودی رایگان تون

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا