پلاگین تری دی مکسآموزش particle system

پلاگین ThinkBox Stoke MX v2.5.2 شبیه سازی سیستم ذره ای

دانلود پلاگین حرفه ای شبیه سازی سیستم های ذره ای Thinkbox StokeMX شبیه سازی سیستم ذره ای دود بخار گاز

دانلود پلاگین ThinkBox Stoke MX v2.5.2 for 3ds Max 2017 to 2020 Win برای تری دی مکس شبیه سازی سیستم ذره ای

یکی از بهترین نرم افزار ها برای شبیه سازی سیستم ذرات تری دی مکس 3ds Max Particle Simulator پلاگین Thinkbox Stoke MX است که هدف اصلی آن ساده سازی و سرعت بخشیدن به ساخت حجم وسیعی از ذرات high volume particle clouds است که توسط مولفه های سرعت در این پلاگین به عنوان Stoke MX 1.0 استفاده شده است!

معرفی پلاگین Thinkbox Stoke MX

مولفه های سرعت ساپورت شده در این زمینه شامل: شبیه سازی FumeFX simulations و مولفه های سرعت استروک Stoke Velocity Fields است! از سایر سیستم های ذره ای از این دست را میتوان particle animations fromParticle Flow و یا پارتیکل های Thinking Particles ، یا فایل های خارجی متناوب external particle file sequences در PRT یا در نرم افزار ریل فلو RealFlow ، و یا سیستم های اسپیس رپ تری دی مکس 3ds Max Force SpaceWarps و … دانست!

این پلاگین را میتوان مجموعه ای از ابزارهایی با کنترل کنندهای دستی دانست که پروسه ساخت creation و شبیه سازی را در زمینه های : Velocity Fields ، دخیره سازی و فراخوانی Field data با استفاده از فرمت های استاندارد صنعتی  industry standard formats و … است.

همچنین ویرایش زمینه های موجود و ادغام Field data با سیستم های فرعی تری دی مکس 3ds Max sub-systems مانند پارتیکل فلوها Particle Flow ، و MassFX, mCloth, Hair&Fur, Materials, most renderers و … است.

مجموعه ابزار کامل شرکت Genome،  شامل ساپورت برای Stoke Field-related query و همچنین لوپ گره ها Loop nodes برای عملیات تکرار شونده روی ورتکس ها و صفحات vertices – faces است.

پلاگین Stoke Particle Simulator ،کاری از شرکت thinkboxsoftware است که به مراتب خیلی سریع تر از پلاگین FumeFX particle و ابزارهای داخل خود تری دی مکس است و توصیه میکنیم که برای شروع یادگیری و کار روی شبیه سازی های ذره ای، مانند: دود ، بخار، گاز و … این پلاگین را تست کنید.

آموزش نصب و کرک پلاگین ThinkBox Stoke MX v2.5.2 :

 

1- Install StokeMX.

2-Replace StokeMx.dlo in C:\Program Files\Thinkbox\Stoke MX\3dsmax20xx with the Patched one.

3-Move thinkbox.lic file to FlexLM folder in C:\FlexLM (also edit “ANY” in license file with your Mac Address)

4- Enjoy!

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش پلاگین Thinkbox Stoke MX

دانلود پلاگین ThinkBox Stoke MX v2.5.2 for 3ds Max 2017 to 2020 Win

دانلود کنيد – 171 مگابايت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا