دانلود پلاگین شبیه سازی سیستم های ذره ای Thinkbox StokeMX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

دانلود پلاگین حرفه ای شبیه سازی سیستم های ذره ای Thinkbox StokeMX شبیه سازی سیستم ذره ای دود بخار گاز

دانلود پلاگین Thinkbox Stoke MX V2.2.0 برای تری دی مکس شبیه سازی سیستم ذره ای

یکی از بهترین نرم افزار ها برای شبیه سازی سیستم ذرات تری دی مکس 3ds Max Particle Simulator پلاگین Thinkbox Stoke MX است که هدف اصلی آن ساده سازی و سرعت بخشیدن به ساخت حجم وسیعی از ذرات high volume particle clouds است که توسط مولفه های سرعت در این پلاگین به عنوان Stoke MX 1.0 استفاده شده است!

معرفی پلاگین Thinkbox Stoke MX

مولفه های سرعت ساپورت شده در این زمینه شامل: شبیه سازی FumeFX simulations و مولفه های سرعت استروک Stoke Velocity Fields است! از سایر سیستم های ذره ای از این دست را میتوان particle animations fromParticle Flow و یا پارتیکل های Thinking Particles ، یا فایل های خارجی متناوب external particle file sequences در PRT یا در نرم افزار ریل فلو RealFlow ، و یا سیستم های اسپیس رپ تری دی مکس 3ds Max Force SpaceWarps و … دانست!

این پلاگین را میتوان مجموعه ای از ابزارهایی با کنترل کنندهای دستی دانست که پروسه ساخت creation و شبیه سازی را در زمینه های : Velocity Fields ، دخیره سازی و فراخوانی Field data با استفاده از فرمت های استاندارد صنعتی  industry standard formats و … است.

همچنین ویرایش زمینه های موجود و ادغام Field data با سیستم های فرعی تری دی مکس 3ds Max sub-systems مانند پارتیکل فلوها Particle Flow ، و MassFX, mCloth, Hair&Fur, Materials, most renderers و … است.

مجموعه ابزار کامل شرکت Genome،  شامل ساپورت برای Stoke Field-related query و همچنین لوپ گره ها Loop nodes برای عملیات تکرار شونده روی ورتکس ها و صفحات vertices – faces است.

پلاگین Stoke Particle Simulator ،کاری از شرکت thinkboxsoftware است که به مراتب خیلی سریع تر از پلاگین FumeFX particle و ابزارهای داخل خود تری دی مکس است و توصیه میکنیم که برای شروع یادگیری و کار روی شبیه سازی های ذره ای، مانند: دود ، بخار، گاز و … این پلاگین را تست کنید.

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش

دانلود پلاگین با حجم 55 مگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21118 :لینک کوتاه

کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

بستن