آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: ساخت جدول طراحی سالیدورک

جدول طراحی سالیدورک  Solidworks design table

جدول طراحی سالیدورک  Solidworks design table

دیزاین تیبل سالیدورک : در این آموزش تصویری سالیدورک در مورد جدل طراحی design table صحبت خواهیم کرد. که شما را قادر خواهد کرد که چندین پیکره بندی را برای پارت یا اسمبلی در فایل هایی مانند Microsoft Excel worksheet جانمایی یا embed کند.

نکته کلیدی مهم اینکه : جدول طراحی سالیدورک solidworks design table که داخل سند شما ذخیره شده اند؛ به فایل اکسل اصلی Excel file لینک نشده اند و اگر آن را در مدل خودتان تغییر بدهید، تغییر شما روی فایل Excel اصلی، اعمال نخواهد شد.البته اگر بخواهید، میتوانید خودتان بین جداول طراحی و اسناد مایکروسافت اکسل ، link هایی را ایجاد کنید. در ادامه با سایر آموزش تصویری سالیدورک 2017 ، با من همراه باشید.

حتما ببینید : دانلود جزوه آموزشی سالیدورک pdf

فیلم آموزش سالیدورک Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش ساخت جدول طراحی سالیدورک  Solidworks design table 

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017

solidworks 2017 Farsi Tutorials By: jafar sydi Design Table Configurations : Editing a Design Table Deleting a Design Table Deleting a Configuration Within a Design Table Saving Design Tables قطعات Parts شما می توانید موارد زیر را در یک جدول طراحی design table بخش کنترل کنید: ابعاد و حالت suppression state ویژگی ها، اندازه Hole Wizard holes configuration properties پیکربندی، از جمله شماره بخش در یک لایحه مواد، تنظیمات مشتق شده، معادلات، روابط طرح، نظرات، مواد و خواص سفارشی مجامع Assemblies : شما می توانید پارامترهای زیر را در یک جدول طراحی مونتاژ کنترل کنید: کامپونت ها components - suppression state ، پیکربندی اشاره شده، موقعیت ثابت یا شناور ویژگی های مونتاژ - ابعاد، حالت سرکوب، اندازه حفره سوراخ Hole Wizard holes - ابعاد فاصله و زوج متقابل، floating position خواص پیکربندی assembly features - شماره بخش و نمایش در یک لایحه مواد (زمانی که به عنوان یک اسمبلی استفاده می شود)، پیکربندی های مشتق شده، معادلات، روابط طرح، نظرات، خواص سفارشی، حالت های نمایش فهرست خلاصه ای از پارامترهای جدول طراحی Design Table Parameters درج یک جدول طراحی چند راه مختلف برای قرار دادن یک جدول طراحی وجود دارد. قالب بندی یک جدول طراحی هنگامی که از جداول طراحی در نرم افزار SOLIDWORKS استفاده می کنید، مهم است که جدول ها را به درستی قالب بندی کنید. وارد کردن پارامترها در یک جدول طراحی هنگامی که در یک جدول طراحی استفاده می شود، نام ابعاد، ویژگی ها، اجزاء و تنظیمات باید با نام در مدل سازگار باشد. برای اطمینان از یک جستجوی دقیق، می توانید نام را از کادر محاوره ای Properties برای مورد انتخاب شده کپی و جای گذاری کنید. ویرایش جدول طراحی حذف یک جدول طراحی پاک کردن یک پیکربندی در یک جدول طراحی صرفه جویی در جداول طراحی شما می توانید جداول طراحی به طور مستقیم در نرم افزار SOLIDWORKS ذخیره کنید. دانلود رایگان فیلم آموزشی solidworks به زبان فارسی جداول طراحی در طرح ها آموزش مقدماتی سالیدورک اگر سند مدل با استفاده از یک جدول طراحی برای تولید تنظیمات متعدد، شما می توانید جدول در یک نقاشی از آن مدل نمایش داده شود. به این ترتیب، یک نقاشی تنها می تواند تمام تنظیمات را نشان دهد. PropertyManager جدول طراحی هنگام قرار دادن یک جدول طراحی، تنظیمات جدول طراحی را انتخاب کنید. جعبه محدوده ابعاد است و آموزش solidworks pdf جعبه محاوره Dimensions بعد از انتخاب گزینه Auto-create در PropertyManager جدول طراحی ظاهر می شود و روی OK کلیک کنید. نرم افزار SOLIDWORKS به شما میپرسد ابعادی که میخواهید به جدول طراحی اضافه کنید. دانلود فیلم آموزش سالید ورک 2014 جعبه محاوره ای ردیف ها و ستون ها را اضافه کنید شما تغییری در مدل داده اید و نرم افزار SOLIDWORKS می خواهد بداند اگر می خواهید تنظیمات یا پارامترهای جدید را به جدول طراحی اضافه کنید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا