پلاگین تری دی مکسپلاگین سینما فوردیپلاگین هودینی

پلاگین آرنولد: سینمافوردی تری دی مکس هودینی Solid Angle Arnold

دانلود پلاگین آرنولد برای سینمافوردی تری دی مکس هودینی Solid Angle Arnold Cinema 4D 3ds max Houdini

دانلود پلاگین آرنولد Solid Angle Cinema 4D 3ds max Houdini

دانلود پلاگین آرنولد یکی از معروف ترین پلاگین های رندرگیری rendering software، پلاگین آرنولد ساخت شرکت سالید انگل Solid Angle است که در این صفحه از سایت تری دی مکس فارسی، نسخه بروز شده آن را برای سینمافوردی Cinema 4D،تری دی مکس 3ds max و هودینی Houdini برای شما آماده کرده ایم.

پلاگین آرنولد برای انیمشن سازی animation ، و جلوه های ویژه visual effects کاربردهای فراوانی دارد که امروزه به صورت گسترده در صنعت فیلم و تلویزیون films – TV کاربرد دارد!

هسته پلاگین سالیدانگل Solid Angle، تاکید خیلی زیادی روی کارایی performance روش های محاسبات ریاضی و نورپردازی دارد .میتوان گفت که بهترین راه برای ساخت رندرهای واقع گرایانه، دقت accurately و و قدرت در محاسبات نوری computing light transport است و این پلاگین توانسته است به عنوان یکی از بهترنی ابزارهای رندرگیری best rendering tools در این زمینه فعالیت داشته باشد!

استفاده گسترده این پلاگین در صنعت ساخت انیمیشن های کوتاه و بلند، ساخت تریلر و تبلیغات تلویزون، و ساخت پروژه هایی مانند: آلیس در سرزمین عجایب، خانه هیولاها و … از نمونه های موفق این پلاگین قدرتمند است!

تاریخچه پلاگین آرنولد Solid Angle Arnold

اولین نسخه منتشر شده و ریشه این پلاگین به سال 1997 برمیگردد.زمانی که موسس این شرکت، آقای Marcos Fajardo دریافت که سیستم محاسبه کننده بازتاب های نور brute-force path tracing ، برای ساخت تصاویر رندر، قابلیت بهینه شدن optimized دارند!

اسم پلاگین آرنولد Arnold از همان هنرپیشه معروف هالیوود که متولد استرالیا است به نام آقای Arnold Schwarzenegger گرفته شده است.شرکت سالید انگل solidangle پلاگین هایی را برای Arnold for Maya – Katana – Softimage – SDK و … منتشر کرده است.

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش نصب کرک و فعال سازی

 

دانلود پلاگین آرنولد برای تمام نرم افزار های مکس + سینمافوردی+ هودینی

دانلود رایگان پلاگین مخصوص سینمافوردی :32 مگابایت

دانلود پلاگین برای هودینی : 24 مگابایت

دانلود پلاگین برای تریدی مکس : 144 مگابایت

 

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل

 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا