خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود آبجکت نما رومی:کالکشن مدل سه بعدی سقف دیوار قرنیز Sabur
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود آبجکت نما رومی:کالکشن مدل سه بعدی سقف دیوار قرنیز Sabur" توسط تاریخ انتشار: 24/11/2016

مدل سه بعدی تزئینات رومی تری دی مکس Sabur 3D Models Collection در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، یک مجموعه دیگر از کالکشن های collection سه بعدی نما رومی و کلاسیک three-dimensional models کاری از شرکت تزئینات داخلی، دکوراسیون روسی (سابورب Sabur ) یک مجموعه دیگه از محصولات این کمپانی را برای دانلود آماده …

دانلود آبجکت نما رومی:کالکشن مدل سه بعدی سقف دیوار قرنیز Sabur

دانلود آبجکت نما رومی کالکشن مدل سه بعدی سقف دیوار قرنیز تری دی مکس ویری Sabur 3D

مدل سه بعدی تزئینات رومی تری دی مکس Sabur 3D Models Collection

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، یک مجموعه دیگر از کالکشن های collection سه بعدی نما رومی و کلاسیک three-dimensional models کاری از شرکت تزئینات داخلی، دکوراسیون روسی (سابورب Sabur ) یک مجموعه دیگه از محصولات این کمپانی را برای دانلود آماده کرده ایم.

فایل های این مجموعه به صورت (format. max) مکس هست با تریدی مکس (program 3ds max 2008) و بالاتر باز شده و حاوی قطعات برزرگ و کوچک از عناصری مانند انواع طاقچه های گچبری برای معماری سنتی و اسلامی،انواع قطعات زیرسری ستون، روی ستون، انواع الگوها و المان هایی که دور تا دور یک فضا روی دیوار حرکت میکنند با بافت ها و الگوهای بکار رفته آنها، قاب پنجره، گچبری و انواع قطعات بدنه ستون و آویزها ، قطعاتی که در گوشه قرار میگیرند با طرحی بسیار دقیق برای معماران و همکاران دکوراسیون داخلی خودم هست. که شامل قطعات (Materials light sources) هم میشود.

این پکیج هم از طرف ما، به عنوان یک مجموعه بسیار خوب و کامل به شما توصیه میشود.میتوانید از طریق لینک های زیر، با سرعت عالی دانلود بفرمایید.حجم مجموعه پس از اکسترکت 4.8 گیگ است.

دانلود آبجکت نما رومی کالکشن مدل سه بعدی سقف دیوار قرنیز تری دی مکس ویری Sabur 3D

 

دانلود مجموعه کامل – 978 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پکیج کامل آبجکت های نما رومی + مجموعه هایی که در سایت قرار نگرفته اند  :

Vray 3ds max AutoCad خرید مجموعه آبجکت نما رومی و کلاسیک

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20178 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*