مدل سه بعدی کاراکتر انسان

مستند فارسی: دنیاهای نادیدنی – محدوده های سرعت ریچارد هموند

دانلود رایگان فیلم مستند علمی فارسی جهان های نامرئی ریچارد هموند Richard Hammond's Invisible Worlds

دانلود مستند فارسی جهان های نامرئی : ریچارد هموند Richard Hammond’s Invisible Worlds

ما فکر میکنیم در دنیای پرجنب و جوش و پرتاب و تاب مان، میتوانیم هر چیزی را تشخیص دهیم.اما دقیقا در قلب این دنیای شلوغ ، که دنیای کامل دیگری در جران هست که ما، قادر به دیدن آن نیستیم! و برای ما، آن نادیدنی است.

چشم های ما؛ کند تر از آن هستند که بتوانند همه حوادثی را که واقعا روی میدهند را ببینند.دنیا مملو از اتفاقات پرسرعتی است که ما اصلا متوجه آنها نمی شویم.چیزهایی که آنها را در یک چشم بهم زدن، از دست میدهیم.یک پلک زدن، حدود 50 میلی ثانیه طول میکشد و حدود 120 میلی ثانیه هم زمان میبرد تا مغز ما، آن چیزی را که میبیند را پردازش کند. ما از وجود این تاخیر زمانی آگاه نیستیم. اما در همان چند میلی ثانیه، اتفاقات فوق العاده ای روی میدهد که ما، هرگز آنها را نمی بینیم.این دنیای نادیدنی سرعت هست !

جایی که هوای رقیق میتواند سنگ ها را خرد کند. و آب فلز را پاره کند. جایی که درآن، سریع ترنی اتفاقات روی زمین، درست زیر پای ما قرار دارند! و جایی که در آن، اتفاقات چشم گیری می بینیم که برخی آنها را بشقاب پرنده می پنداشتند! اگر میتوانستیم زمان را امتداد بدهیم و بکشیم، میتواستیم برخی از بزرگترین اسرار سیاره مان را حا کنیم.الان با فناوری دوربین ها قادر هستیم تا زمان را بکشیم و نادیدنی ها را دیدنی کنیم. میتوانیم بر محدودیت های جشم هایمان غلبه کنیم تا دنیا های کاملا جدیدی را خلق کنیم.

رعد و برق، یک میلون انرژی ، داغتر از خورشید، اما خطرات بسیار بیشتری در بخشی که نمیتوانیم ببینیم، وجود دارد . به یاری دوربین های پرسرعت، چیزهایی را می بینیم که هیچ وقت، حتی فکر آنها را هم نمیکردیم!و البته این پایان ماجرا نیست و کسی چه میداند که همین الان، اتفاقاتی در حال روی دادن هست که ما، قادر به دیدن آنها نیستیم!!!

 

دانلود مستند جهان های نامرئی به روایت ریچارد هموند فارسی

پخش آنلاین ویدئو 53 دقیقه و 39 ثانیه

 

دانلود فايل ویدئویی دنیاهای نادیدنی – محدوده های سرعت ریچارد هموند

Richard Hammond’s Invisible Worlds

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا