آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش تنظیمات اندازه گذاری رویت: نوشتن متن و ساخت غالب آماده Revit

آموزش ساخت قالب آماده رویت : اندازه گذاری متن نویسی تنظیم فونت Lynda Revit Templates: Annotation

آموزش ساخت قالب آماده رویت : اندازه گذاری متن نویسی تنظیم فونت Lynda Revit Templates: Annotation

آموزش ساخت قالب آماده رویت : یکی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در وقت پروژه های Revit و همچنین سریع تر پیش رفتن پروژه ها، استفاده از انواع قالب های آماده ، افکت ها و پریست های آماده است! در این آموزش تخخصی ویدئویی رویت ، میخواهیم روش های ساخت تمپلیت های آماده رویت و نحوه سفارشی کردن custom Revit templates مربوط به نوشتار و علامت های اندازه گذاری  آنها را به شما  بدهیم! که دیگر مجبور نباشید برای هر پروژه ، این پروسه تکراری را از صفر صفر scratch every time شروع کنید.

اولین گام این پروژه مربوط به تنظیم کردن فایل های قالب های آماده adjust Revit template files است . حالا چه شما آنها را از جایی دانلود یا خریداری کردید و یا توسط خودتان از قبل ساخته شده است. که همه اینها شامل  firm’s custom annotations میشود!

ساخت قالب آماده رویت و Save کردن آن

پس از آشنایی و مشخص کردن هدف مان، میپردازیم به آماده کردن گرید ها و لول ها include levels and grids ، و همچنین تعریف دیدگاه ها define views و اینکه چطور با چندین واحد اندازه گذاری multiple unit systems، به صورت همزان کار کنیم؟!

در گام دوم این پکیج آموزشی، میپردازیم به اینکه چطور میتوان برچسب های برش نمای ساختمان explores customizing elevation  و برچسب های مقاطع نما section tags را سفارشی سازی کنیم. تمام قسمت های مختلف اندازه گذاری مانند شکل پیکان ها arrowheads و سایر قسمت های گرافیکی graphic elements مانند تنظیم فونت  fonts  رویت ، نوع اندازه گذاری رویت dimension types و … را سفارشی سازی و در فایل هایی برای آینده ذخیره سازی میکنیم.

تمام این تنظیمات configure را در فایل هایی به صورت قالب آماده رویت Revit templates را طبق استاندار های بالای دفاتر معماری professional office خود، ذخیره کرده و در پروژه های با کیفیت آینده high-quality project خودتان، از این فایل ها، استفاده مجدد خواهید کرد!

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول : آموزش ساخت قالب آماده رویت

  • نام آموزش : آموزش ساخت قالب آماده رویت
  • شرکت سازنده : لیندا
  • زمان : 2 ساعت

 

دانلود آموزش تنظیمات اندازه گذاری رویت: نوشتن متن و ساخت غالب آماده Revit

Creating Revit Templates: Annotation with Paul F. Aubin

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15380 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا