آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش رویت Revit 2022 برای MEP : مبتدی تا پیشرفته

دانلود آموزش Lynda – Revit 2022: Essential Training for MEP

دانلود آموزش Lynda – Revit 2022: Essential Training for MEP

آموزش تصویری رویت ام ای پی Lynda – Revit 2022: Essential Training for MEP

در این صفحه میتوانید کورس آموزشی نرم افزار رویت Revit 2022 برای MEP از سایت لیندا که نسخه جدید آن تحت عنوان Lynda – Revit 2022: Essential Training for MEP منتشر شده است را دانلود کنید.

در دنیای BIM ، مخفی نیست که Revit نمایش را به سرقت برده است. صنعت طراحی و ساخت سرانجام بر روی پلت فرم Revit استاندارد شده و یادگیری نه تنها انتخاب و کلیک نرم افزار ، بلکه گردش کار مشترک را ضروری می کند. سلام ، من اریک بال هستم و بیش از 20 سال سابقه در صنایع مهندسی ، معماری و آموزش دارم.

در این دوره از آموزش LinkedIn ، من از ابتدا تا انتها از طریق Revit MEP شما را معرفی می کنم. برای زمان فشار داده اید؟ نگران نباشید ، هر ویدئو با طول معقول نگه داشته می شود ، بلافاصله به مشخصات خاص می پردازد و تا حد امکان دقیق و مختصر است. ما در مورد چگونگی شروع یک پروژه برای هر تجارت MEP با استفاده از مدل های معماری و سازه ای به عنوان راهنما بررسی خواهیم کرد. سپس ما به طور کامل از طریق مکانیک ، برق و لوله کشی عبور خواهیم کرد. پس از آن ، ما نحوه استخراج اطلاعات در برنامه ها و نحوه برقراری ارتباط آنها را در قالب اسناد ساختمانی بررسی خواهیم کرد. اگر شما آماده یادگیری Revit هستید ، من آماده ام که به شما یاد بدهم. بیا شروع کنیم.

  • زمان دوره: 4:02 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا پیشرفته
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی + فایل های پروژه

دانلود آموزش رویت Revit 2022 برای MEP

Lynda – Revit 2022: Essential Training for MEP

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا