آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش رویت Revit 2022 برای معماران (متریک و ایمپریال) : مقدماتی پیشرفته

دانلود آموزش رویت Lynda – Revit 2022: Essential Training for Architecture (Imperial and Metric)

آموزش رویت Revit 2022 برای معماران (متریک و ایمپریال) : مقدماتی پیشرفته

آموزش تصویری رویت Lynda – Revit 2022: Essential Training for Architecture (Imperial and Metric)

در این صفحه میتوانید کورس آموزش رویت Revit 2022 برای معماران (متریک و ایمپریال) – نسخه جدید از سایت لیندا Lynda – Revit 2022: Essential Training for Architecture (Imperial and Metric) را دانلود کنید و مهارت های مدلسازی اطلاعات ساختمان خودتان را در نرم افزار قدتمند رویت، بالا ببرید.

Autodesk Revit ابزار استاندارد صنعت برای تمرین مدل سازی اطلاعات ساختمان یا BIM است. Revit به شما امکان می دهد پروژه هایی ایجاد کنید که قطعات آنها در یک کل متصل و هماهنگ ادغام شده باشد. تغییرات ایجاد شده در نقشه ها بلافاصله در ارتفاعات و برنامه ها منعکس می شود و شما را از انجام کارهای خسته کننده و تکراری رها می کند و به شما امکان می دهد تا بر روی آنچه بهترین کار را می کنید تمرکز کنید و معماری عالی ایجاد کنید. سلام ، نام من Paul F. Aubin است ، و من 30 سال است که در صنعت معماری کار می کنم و تعداد زیادی کتاب و دوره ویدیویی در مورد Revit برای معماری تألیف کرده ام. خواه در استفاده از Revit کاملاً جدید باشید ، یا اگر مدتی است که از این دوره استفاده می کنید ، Revit Essential Training for Architecture به طور سیستماتیک تمام مهارت های اساسی را که برای موفقیت در استفاده از Revit برای ایجاد پروژه های معماری نیاز دارید ، دنبال می کند. خوش آمدید ، من نمی توانم صبر کنم تا شروع به کار کردن موارد ضروری Revit با شما کنم.

  • زمان دوره: 13:51 ساعت
  • سطح آموزش: مقدماتی پیشرفته
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی + فایل های پروژه

دانلود آموزش رویت Revit 2022 برای معماران (متریک و ایمپریال) : مقدماتی پیشرفته

Lynda – Revit 2022: Essential Training for Architecture (Imperial and Metric)

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا