آموزش طراحی مدارهای برق رویت : نقشه کشی الکتریکی Electrical Revit

آموزش مدلسازی طراحی مدار برق رویت Designing Electrical Circuits in Revit

آموزش مدلسازی طراحی مدار برق رویت Designing Electrical Circuits in Revit

طراحی مدار برق رویت : در  این سری از آموزش های تصویری رویت ،میخواهیم اصول پایه ای مدلسازی و نقشه برق یک ساختمان مسکونی را در Revit MEP ترسیم میکنیم.

کارمان را با برسی اینکه چطور میتوانیم تنظیمات الکتریکی را انجام دهیم شروع میکنیم. یاد میگیریم گه طور ولتاژ های برق voltage definitions را روی نقشه تعریف کنیم، و حتی نقشه کشی سیستم های توضیع نیرو distribution systems را  تمرین میکنیم.مثلا انواع مدل های برق و اندازه گذاری و  … را توضیح خواهیم داد.

همچنین تمام پریز و کلید ها و مدار های روشنایی و … را در پلان طبقات floor plan مکان دهی خواهیم کرد. همچنین نحوه ترسیم نقشه های برق و مدار برق و Revit electrical را تمرین خواهیم کرد. مدارهای میان تجهیزات و لوازم برقی، تجهیزات و سوئیچ را که تازه نصب کرده ایم را خواهیم آموخت.

برای مرحله آخر این دوره تمرینی رویت Revit MEP training یک راه سریع و راحت برای برنامه قطع کننده مدار circuit breaker schedule را ترسیم میکنیم که از آن میتوانیم به عنوان یک ریفرنس استفاده کنیم  تا در سیستم های نصبی مان installing system و حتی property management tasks بکار گرفته شود!

در پایان این دوره آموزشی مفاهیم پایه ای برای کار با نرم افزار های طراحی و شبيه سازي مدارات فرمان را یاد گرفته اید که از رویت به عنوان نرم افزار رسم و طراحی مدارات الکترونیکی ساده، استفاده کنید!

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش طراحی مدار برق رویت

  • نام آموزش : دوره جامع و کامل آموزشی طراحی مدار برق رویت
  • نرم افزارهای استفاده شده : Revit
  • شرکت سازنده : Digital Tutors
  • زمان : 1 ساعت

دانلود رایگان آموزش Designing Electrical Circuits in Revit

دانلود رایگان آموزش – حجم = 166 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15382 :لینک کوتاه
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن