پلاگین افترافکتپلاگین پریمیر پرو

پلاگین اصلاح رنگ افترافکت پریمیر Red Giant Magic Bullet

Red Giant Magic Bullet Suite 2023.2.1 Win x64

دانلود رایگان پلاگین Red Giant Magic Bullet برای اصلاح رنگ کالور کارکشن color correction

دانلود رایگان پلاگین Red Giant Magic Bullet برای اصلاح رنگ کالور کارکشن color correction

Red Giant Magic Bullet یکی از بهترین پلاگین ها برای اصلاح رنگ color correction شات های افترافکت و پریمیر پرو،  پلاگین رد مجیک بولت Magic Bullet Suite است و خلاصه هر آنچه را که برای عالی کردن ظاهر footage، درست در تایم لاین editing timeline لازم دارید را به شما میدهد.این پلاگین برای تعادل دادن Balance به شات ها، ابزار فوق العاده تنظیم رنگ  color adjustments را دارد که درست همان طور که چشم انسان انتظار دیدن آن را دارد، کار میکند.این نرم افزار کاری از شرکت redgiant است.

 

مهم ترین ویژگی های پلاگین Red Giant Magic Bullet :

color correction Magic Bullet Suite پلاگین مجیک بولت، در زمینه اصلاح رنگ color correction، فوق العاده عمل میکند و واقعا شبیه سازی های accurate simulations دقیقی را از انواع فیلتر کننده های لنز lens filters و فیلم استروک ها film stocks به ما میدهد.

 

color correction Magic Bullet Suite پلاگین اصلاح رنگ افترافکت پریمیر استایل هالیوودی

اعمال استایل هالیوودی Stylize of a Hollywood : با پکیج کامل مجیک بولت Magic Bullet Suite میتوانید از ابزارهای ریل تایم کالور کارکشن آن استفاده کنید و دیگر لازم نیست که پروژه خودتان را بین نرم افزارهای مختلف انتقال بدهید!با پلاگین مجیک بولت، میتوانید دقیقا ظاهر فیلم های هالیوودی Hollywood film را به پروژه های خود بدهید. چون به بدون وقفه instantly میتوانید ظاهر و حس و حال سینمایی cinematic contrast را با کنتراست و پالت های رنگی sophisticated color palettes اصولی آن، در پروژه های خود داشته باشید.

پلاگین مجیک بولت، به همراه کلی پریست های آماده و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی customizable presets و بر اساس فیلم های سینمایی movies  و شو های تلویزیونی TV shows  شده تولید شده است و شما هم میتوانید نتایج فوق العاده زیبایی beautiful results را در چند ثانیه ایجاد کنید.

color correction Magic Bullet Suite پلاگین اصلاح رنگ افترافکت پریمیر REFINE

پالایش فوتیج Red Giant Magic Bullet Suite REFINE :یکی از بهترین ابزارها برای متعادل کردن تن های رنگی پوست skin tones و چین و چروک و حذف لکه های پوست است که کیفیت و نحوه استفاده از آن به استعداد خودتان بر میگردد!که به یک ظاهر کاملا طبیعی natural results برسید!

 

color correction Magic Bullet Suite پلاگین اصلاح رنگ افترافکت نویز CLEANUP

حذف نویز و تکسچرهای ناخواسته Red Giant Magic Bullet Suite CLEANUP : ایجاد نویز در هنگام فیلم برداری شب footage ها، یکی از مهم ترین مشکلات است که دلیل آن کم نوری یا مقدار بالای  high ISOs است!پلاگین Magic Bullet Suite میتواند تمام نویزهای شما را پاک کند و در حالی که هنوز تمام جزئیات تصویر شما از بین نمیرود!همچنین در پایان پروسه color grading process ، پلاگین Magic Bullet Suite میتواند بعضی از تکسچرهای texture  نا محسوس را کاهش بدهد و ظاهر پروژه شما را طوری طبیعی کند که انگار هیچ پردازش کامیپوتری ای روی پروژه شما، اتفاق نیافته است!

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش معرفی ویژگی های پلاگین مجیک بولت برای پریمیر

 

دانلود پلاگین اصلاح رنگ افترافکت پریمیر

Red Giant Magic Bullet Suite 2023.2.1 Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا