آموزش Matte Painting

آموزش تکنیک نقاشی طراحی اینوایرومنت فتوشاپ Environment Painting

آموزش نقاشی دیجیتالی با فتوشاپ Environment Painting

آموزش طراحی اینوایرومنت نقاشی دیجیتالی فتوشاپ Photoshop Environment Painting

دانلود رایگان آموزش Speed Painting Techniques for Environment Work in Photoshop

در این سری از آموزش های صفر تا صد فتوشاپ Photoshop tutorial ، میخواهیم چندین تکنیک و میانبر را برای نقاشی در صفحه کاری فتوشاپ با استفاده از تکنیک های Environment Painting را انجام بدهیم.

برای ساخت فضا های سه بعدی مجازی در فتوشاپ canvas ، در ابتدا یک لکه بزرگ رنگی را قرار داده و با استفاده از اشکال و تکسچرها shapes – textures ، به آن جزئیات خواهیم داد.همچنین با استفاده از ابزار های مختلف فتوشاپ مانند لسو lasso tool ، قسمت های مختلف آن را انتخاب کرده و برای جزئیات دادن دوباره ، آن را آماده خواهیم کرد.

همچنین اصول پایه ای و تئوری fundamentals – theories ، که در زمینه نقاشی سریع speed painting در فتوشاپ  ، و کلی مفاهیم مانند : ارتباط بین رنگ و درجه گرمی آن ، سطوح مختلف تکسچر و اینکه چطور این المنت های میتوانند تصویر را را کنترل کنند تا نتیجه واقعی و رضایت بخش داشته باشیم ، صحبت خواهیم کرد.

پس از تماشای این دوره تمرینی فتوشاپ Photoshop training ، صفر تا صد مبجث نقاشی محیطی speed painting در فتوشاپ را یاد گرفته اید و میتوانید تصاویر اینوایرومنتی environment images خلاقانه زیبایی را بکشید. و چگونه نقاشی های محیطی را با استفاده از تکنیک های 2D و 3D و نحوه استفاده از آن برای خطوط تولید بازی های ویدئویی مدرن بسازیم. با مبانی هنر و معماری شروع کنید و خطوط تولید بازی های ویدئویی را یاد بگیرید تا مهارت های نقاشی محیط خود را به سطح بعدی برسانید.در این آموزش فتوشاپ، ما بسیاری از تکنیک ها و میانبر ها را پوشش می دهیم تا سریعا یک تصویر از یک بوم خالی را به یک پایان متوجه شود. ما از تکنیک هایی مانند مسدود کردن در زمینه های بزرگ از اشکال انتزاعی و بافت برای استفاده سریع از بوم استفاده می کنیم و همچنین با استفاده از دستورات مختلف ابزار لسو برای سرعت بخشیدن به اشکال برای بهبود بیشتر استفاده می کنیم. ما همچنین مبانی و نظریه های نقاشی سریع، روابط ارزش، روابط رنگ و دما، بافت های سطحی مختلف و چگونگی کنترل این عناصر را برای ایجاد تصاویر قابل اعتماد به دست می آوریم. با تماشای ایجاد یک نقاشی سریع از ابتدا تا انتها در آموزش فتوشاپ، نگاهی عمیق به نحوه ایجاد تصاویر محیطی خواهید داشت. نرم افزار مورد نیاز: فتوشاپ CS4 به بالا است .

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش نقاشی دیجیتالی با فتوشاپ Environment Painting
  • نرم افزارهای استفاده شده : Photoshop
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 1 ساعت و 43 دقیقه

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا