مدل سه بعدی کاراکتر انسان

مستند شهر گم شده سنگی : پترا  Petra Lost City of Stone

دانلود فیلم مستند تاریخی پترا  Petra Lost City of Stone

فیلم مستند تاریخی ،در این قسمت، میپردازیم که کشفی که دانشمندان در مورد شهر پترا در بیابانی خشک که اکنون سرزمین اردن است شکل گرفت. بیشتر از 2000 سال پیش،  ادویه جات، نمک، و انواع کالای خاور دور، منسوجات و … از کشورهای دوردست توسط کاروانهای شتر از این شهر عبور میکردن و این شهر دوردست و بیابانی را  پر رونق کرداین رونق اقتصادی باعث شد افراد ثروتمند معبد ها و مقبره های زیبا و دیدنی را در دل صخره های سر به فلک کشیده حک کنند.

فیلم مستند تاریخی پترا Petra Lost City of Stone

شهر پترا توجه خوانندگان اروپایی 19 را از طریق گزارش های قابل توجه منتشر شده از یک explorer سوئیس به نام Burckhardt جلب کرد. پترا در تقاطع شرق نزدیک باستانی ایستاده بود.مردم آن، آب مقرون به کافی را در اختیار داشتند، و جمعیت را تا 20،000 افزایش دادند.فیلم مستند تاریخی نابائیان همچنین مقبره های برجسته ای را به نمایش گذاشتند و شاهان و رهبرانشان را به یاد آوردند. اما با گذشت زمان کنترل سیاسی تغییر کرد و مسیرهای تجاری نیز به وجود آمد. سرانجام این شهر ساکت شد و توسط دنیای خارج فراموش شد. امروزه باستان شناسان سرنخ هایی را به گذشته پترا کشف می کنند. اشیاء دیدنی و جذاب این نمایشگاه، که بسیاری از کاوشهای اخیر کشف شده اند، نور جدیدی را در این شهر بیابانی فوق العاده ای به نمایش گذاشتند.

یک تیم از باستان شناسان و مجسمه ها با استفاده از حسگرهای راه دور و فلوم هیدرولیک به صورت کاملا اتفاقی، درحال تراشیدن یک معبد- مقبره ویژه petra بودند تا دریابند که ساکنین شهر باستانی پترا چگونه شهر خود را در دل سنگ ساخته بودند. در این میان، دانشمندان با استفاده از حسگرهای راه دور یک شهر زیرزمینی وسیع و سیستم پیشرفته آب آن را کشف کردند.

این مجموعه مستند تاریخی و باستانی را از طرف تیم 3dmaxfarsi ، به شما تقدیم میکنیم….

فیلم مستند تاریخی شهر گم شده : پترا Petra  Lost City of Stone

دانلود فايل مستند Petra Lost City of Stone

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا