خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود رایگان پرسوناژ دو بعدی زندگی شخصی خصوصی People Private Life
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود رایگان پرسوناژ دو بعدی زندگی شخصی خصوصی People Private Life" توسط تاریخ انتشار: 07/11/2016

دانلود آبجکت انسان دو بعدی بریده شده Dosch Images: People  Private Life یکی از پرکاربرد ترین آبجکت ها ،حالت هایی است که اشخاص در حال گذراندن وقت با دوستان، افراد خانواده ، بازی پدر با فرزند، و در کل زندگی زندگی خصوصی و زندگی جمعی است که در آن حس آسایش و تعلق را به فضای معماری …

دانلود رایگان پرسوناژ دو بعدی زندگی شخصی خصوصی People Private Life

دانلود رایگان پرسوناژ سه بعدی زندگی شخصی خصوصی People Private Life

دانلود آبجکت انسان دو بعدی بریده شده Dosch Images: People  Private Life

یکی از پرکاربرد ترین آبجکت ها ،حالت هایی است که اشخاص در حال گذراندن وقت با دوستان، افراد خانواده ، بازی پدر با فرزند، و در کل زندگی زندگی خصوصی و زندگی جمعی است که در آن حس آسایش و تعلق را به فضای معماری میدهد.

در این قسمت ، پکیج آبجکت انسان مخصوص زندگی خصوصی و اجتماعی افراد که در فضاهای عمومی و خصوصی شهر یا عرصه های مختلف در خانه های مسکونی ، فضاهای خصوصی و عمومی در معماری داخلی ، و … را برای دانلود قراد داده ایم.که نشانگر روابط اجتماعی مانند برقراری روابط دوستانه باهمسایگان و … است.

تمام حالت های : ایستادن، مشاهده کردن،  بازی مادر با کودک ، راه رفتن، نشستن و مطالعه و … در این مجموعه موجود میباشد.که میتوانید از اینها به عنوان آبجکت پسن پروداکشن در نرم افزار فتوشاپ photoshop استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفا کاتالوگ این مجموعه را دانلود بفرمایید.

 

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود رایگان با حجم 74 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir  :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا پک های انسان دو بعدی و سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

 https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=18595  :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید