آموزش particle system

آموزش شبیه سازی انفجار آتش فشان مایا افترافکت Maya nParticles

دانلود آموزش ان پارتیکل مایا Simulating a Volcano Blast in Maya nParticles

آموزش شبیه سازی انفجار آتش فشان مایا افترافکت Simulating a Volcano Blast in Maya nParticles

در این سری از آموزش های مایا Maya tutorial ، میخواهیم با استفاده از ابزار (ان پارتیکل Maya Fluids and nParticles) شبیه سازی فوران آتشفشان و موارد مذاب آن را انجام بدهیم. همچنین ویژگی ها و خواص مهم مایعات fluids را برای شبیه سازی نیروی آتشفشان برسی خواهیم کرد.این کورس را با استفاده از نرم افزار مایا و نرم افزار افتر افکت، انجام خواهیم داد.

همچنین ترفند ها و تکنیک های را برای حل سریع مشکلات و خطاهای errors رایج که معمولا در هنگام کار ما مایعات در مقیاس وسیع پیش میاید را برسی میکنیم. تمام جوانب مهم شبیه سازی انفجار را مانند متریال ها و سایه ها و رندرگیری مواد مذاب را به شما یاد خواهیم داد.

بکار گیری ابزار nParticles به ما کمک میکند تا جزئیات بیشتری را به پروژه مان بدهیم و آن را واقعی تر کنیم .این دوره اطلاعات کامل و با جزئیاتی را برای ساخت عناصر خیره کننده به شما میدهد تا بتوانید تمام این ها را به صورت انیمشن در بیاورید.

در پایان این دوره تمرینی مایا Maya training ، تمام آن چیزی را که برای شبیه سازی کامپیوتری انفجار آتشفشان لازم است، از صفر تا 100 را به شما خواهیم آموخت.

فیلم آموزشی Video Tutorials

http://3dmaxfarsi19.wistia.com/medias/fnvbamstfu?embedType=iframe&seo=false&videoFoam=true&videoWidth=1280

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش شبیه سازی انفجار آتش فشان مایا افترافکت Maya nParticles
  • نرم افزارهای استفاده شده : Maya After effects
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 1 ساعت و 40 دقیقه

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا