آموزش گرافیک 2 بعدی
موضوعات داغ

آموزش فارسی مایا : : نقاشی سه بعدی Maya 3D painting

آموزش نقاشی سه بعدی مایا Maya 3D painting
Paint 3D objects with Maya’s 3D Paint Tool

آموزش نقاشی سه بعدی مایا Maya 3D painting

آیا میخواید نحوه نقاشی کردن سریع و مستقیم آبجکت های سه بعدی 3D objects را نرم افزار مایا یاد بگیرید ؟با استفاده از ابزار نقاشی سه بعدی مایا Maya’s 3D paint tool، به راحتی میتوانید اینکار را انجام بدهید.و این راهنما به شما نشان می دهد چگونه اینکار را انجام دهید. این که آیا شما تازه به نرم افزار مدل سازی محبوب Autodesk یا یک هنرمند 3D با تجربه دست یافته اید و فقط به دنبال بهتر شدن در مورد کاربرد و گردش کار خود هستید، مطمئن هستید که این آموزش ویدیویی به خوبی انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر، از جمله دستورالعمل های دقیق، این راهنمای ویدیو رایگان را تماشا کنید.

در این آموزش تصویری ، مایا به زبان فارسی، نحوه پرینت سه بعدی 3D painting را به شما یاد خواهم داد. با سایر آموزش های مایا به زبان فارسی ، با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش مایا به زبان فارسی : نقاشی سه بعدی Maya 3D painting

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

best 3D Tutorials & Assets: Maya images 3d paint tool 3d paint tool maya 2016 where is the 3d paint tool in maya maya 3d paint tool not working geometry paint tool maya how to paint in maya 2017 s current attribute یک راه دیگر برای اضافه کردن بافت به اشیاء شما. به سادگی آنها را نقاشی کنید ... مایا ابزارهای رنگی 3D است و از آن ها می توان استفاده کرد ... برای اضافه کردن نقاشی سه بعدی  رنگ و بافت به اشیاء خود ... پس آموزش مایا به زبان فارسی بیایید پیش برویم و فقط این صحنه ساده Maya 3D painting را رنگ می کنیم ... ما یک هواپیما زمین Maya 3D painting یک صحنه جنگل داریم در بالای آن ... بنابراین من می روم به جعبه کانال من و من ... این لایه زمین در اینجا، و من این لایه ... برای مواد بر روی زمین ... بنابراین من این لایه را خاموش و بیایید فقط ... زمین را رنگ کنیم maya 2017 how to paint in maya 2016 بنابراین من قصد دارم آن را انتخاب کنم، و سپس در من ... منوی تنظیمات آموزش مایا به زبان فارسی مجموعه، من پیدا کردن متن،نقاشی سه بعدی  3D ابزار رنگ ... برو جلو و بر روی گزینه ها کلیک کنید ... حالا وقتی که من برای اولین بار نقاشی سه بعدی  این کار را انجام کمی X ... از طریق قلم مو من، و این بدین معناست که ... من نمی توانم از آن برس استفاده کنم، زیرا هیچ بافتی وجود ندارد ... هنوز به این شی Maya 3D painting مورد استفاده قرار گرفته است آموزش مایا به زبان فارسی این یک ماده خالی است، من باید یک بیت مپ ... که من قصد دارم رنگ ... بنابراین اگر من به تنظیمات ابزار من در اینجا بروید ... خواهید دید که من تمام تنظیمات قلم مو را دارم some surfaces have no file texture assigned to the اما اینجا زیر فونت های فایل، می توانم این را برای هر ویژگی ای که می خواهم اعمال کنم ... بنابراین می خواهم اطمینان حاصل کنم که این را به Color تنظیم میکنم
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا