آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش Adobe Lightroom CC فارسی : شروع بکار آموزش نرم افزار لایت روم

آموزش Adobe Lightroom CC فارسی : شروع بکار آموزش نرم افزار لایت روم

نرم افزار لایت روم Adobe Lightroom CC ، یکی از بهترین ابزار ها برای مشاهده تصاویر و آماده سازی آنها قبل از وارد کردن تصاویر تصاویر مانند فتوشاپ است !در این ویدئو  آموزشی فارسی، میخوام شما رو بیشتر با نرم افزار لایت روم آشنا کنم  و در غالب یک پروژه عملی، چند تصویر را Import خواهیم کرد . در پنجره Source میتوانید تمام محتویات پوشه ها  را ببینید و پنل سمت راست آن، میتوانید تصاویری را از هارد دیسک تان تیک بزنید تا وارد بشوند.

همان طور که قبلا هم گفتم؛ نرم افزار نرم افزار لایت روم Adobe Lightroom CC ، امکانات خوبی برای مشاهده تصاویر دارد! با استفاده از اسلایدر Thumbnails میتوانید اندازه پیش نمایش تصاویر را تغییر بدهید و در پایین صفحه کاری هم منو داریم که دقیقا مانند نوار فیلم عمل میکند و برای انتخاب تصاویر، از آن هم میتوانید استفاده کنید. وقتی که به درجه مناسبی از زوم رسیدید، میتوانید با استفاده از دکمه وسط موس Arrow Keys برای نمایش تصویر قبلی یا بعدی استفاده کنید.با زدن دکمه F روی کیبود، میتوانید تصاویر را به صورت فول اسکرین ببینید.و با زدن دوباره این دکمه، از این حالت خارج میشوید.

بعد از اینکه تصاویر مورد نظرتان را انتخاب کردید، میتوانید از منوی Photo گزینه Edit in و از زیر شاخه های آن ، گزینه Edit in Adobe Photoshop CC را بزنید. نکته مهم این که با زدن دکمه Edit a Copy with lightroom adjustments ، میتوانید یک کپی از تصویر موجود را به فتوشاپ بفرستید و به صورت میتوانید تصاویر معمولی و فرمت فایل های خام (raw file photoshop) را وارد فتوشاپ کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش Adobe Lightroom CC : سطح مقدماتی

 

آموزش فارسی فتوشاپ از پایه : سطح مقدماتی تا پیشرفته Photoshop 2017

آموزش جامع فتوشاپ به زبان فارسی

آموزش بی نظیر فتوشاپ در عکاسی مخصوص بازار کار Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ برای عکاسان به زبان فارسی

آموزش روتوش صورت با فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop CC

آموزش فارسی روتوش صورت فتوشاپ

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا