1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود پکیج صحنه آماده آشپزخانه Kitchen Poliform Varenna Twelve" توسط تاریخ انتشار: 13/10/2017

دانلود مدل سه بعدی تری دی مکس ویری کرونا Kitchen Poliform Varenna Twelve در این قسمت ؛ پکیج صحنه آماده آشپزخانه Kitchen Poliform Varenna Twelve را در سایت منتشر میکنیم که برای دو متور رندر فوق العاده ویری و کرونا corona render – vray سازگاری دارد. در این مجموعه؛ تمام جزئیات مانند درب کابینت ها و دکور ها، …

دانلود پکیج صحنه آماده آشپزخانه Kitchen Poliform Varenna Twelve

 دانلود مدل سه بعدی تری دی مکس ویری کرونا Kitchen Poliform Varenna Twelve

دانلود مدل سه بعدی تری دی مکس ویری کرونا Kitchen Poliform Varenna Twelve

در این قسمت ؛ پکیج صحنه آماده آشپزخانه Kitchen Poliform Varenna Twelve را در سایت منتشر میکنیم که برای دو متور رندر فوق العاده ویری و کرونا corona render – vray سازگاری دارد. در این مجموعه؛ تمام جزئیات مانند درب کابینت ها و دکور ها، و چیز های تزئینی equipment – decor هم قرار داده شده است.

تمام کابینت ها به صورت بدون دستگیره طراحی شده و با متریال ها و پوشش های مختلف طراحی و رندر شده است.

پکیج آماه آشپزخانه Kitchen Twelve، حاصل زحمت و طراحی های خلاقانه و پیش رفته advanced design و اتصال خطوط افقی پایینی با بیشترین عرض برای سطوح کابینت است.این مجموعه از Varenna آشپزخانه معاصر را که تنوع کاملی از انواع متریال ها دارد را همین الان میتوانید دانلود کنید.حداکثر آزادی عمل برای ترکیب منحصر به فرد را فراهم می کند. ایده اولیه آشپزخانه به عنوان یک فضای بازتاب متفکرانه فردیت کسی که در آن زندگی می کند، به طور کامل در این مجموعه از Varenna منعکس شده است.

دانلود پکیج صحنه آماده آشپزخانه Kitchen Poliform Varenna Twelve

دانلود با لینک مستقیم – 10 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=46858 :لینک کوتاه