HDRI

دانلود تصاویر اچ دی آر محیطی آسمان منظره DOSCH HDRI: Surroundings

دانلود رایگان تصاویر HDRI محیطی آسمان مناظر اچ دی آر DOSCH HDRI Surroundings

دانلود مجموعه تصاویر با کیفیت اچ دی آر DOSCH HDRI Surroundings

Dosch HDRI Surroundings در این سری از مجموعه فایل های اچ دی آر مخصوص ویری و تری دی مکس ، محصول شرکت آلمانی doschdesign ، پیکچ فوق العاده با ارزش  مخصوص فایل های محیطی و اینوایرومنتی  را برای شما عزیزان آماده دانلود  کرده ایم.

این پکیج شامل 31 تصویر HDRI از انواع مناظر مختلف مانند : بگراند محیط طبیعی، بگراند دشت های باز و فضای سبز، بگراند  فضای مسکونی  و … است که مانند سایر فایل های HDri از کیفیت بالا و دقت وضوح بالایی برخوردار هستند.

سازش پذیری این فضا بسیار بالا بوده و میتوانید از آنها در حالت کروی Spherical Map ، مپ های زاویه دار Light-Probe ، و در مقطع های عمودی Vertical-Cross از آنها استفاده کنید.در واقع میتوانید از تمام اپلیکیشن های سه بعدی حرفه ای مانند تری دی مکس، مایا، سینما فوردی، ویری ، که از تکنولوژی Radiosity استفاده میکنند ، از این فایل ها (High Dynamic Range Image) برای بالا بردن کیفیت رندر ، روشنایی تصویر و انعکاس های فوق العاده استفاده کنید.

 

  • نام محصول : مجموعه فایل های سه بعدی HDR محیطی شرکت HDRI Surroundings
  • شرکت سازنده : DOSCH
  • حجم : 9 گیگ
  • قیمت : رایگان

دانلود پکیج تصاویر اچ دی آر محیطی آسمان منظره (6.5 گیگ)

DOSCH HDRI: Surroundings

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

خرید پکیج کامل تصاویر HDRI + آموزش فارسی :

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا