مدل سه بعدی کاراکتر انسان

دانلود مستند مهندسی: برج منطقه صفر NOVA: Ground Zero Skycraper

دانلود مستند مهندسی برج منطقه صفر NOVA: Ground Zero Supertower

دانلود مستند ابربرج نیویورک PBS – NOVA S41E01 Ground Zero Supertower

در ادامه مجموعه فیلم های مستند مهندسی و معماری، در این قسمت در مورد یکی از مهم ترین ساختمان های ایالات متحده که بعد از تخریب شدن برج های دو قلو تجارت جهانی در 11 سپتامبر ساخته شد، به نام مستند ابر برج نیوورک Ground Zero Super Tower میخواهیم خدمت شما ارائه کنیم.

این فیلم مستند علمی، به بازسازی منطقه ای از نیویورک می پردازد که زمانی به خانه برج های دوقلو مرکز تجارت جهانی، که در حال حاضر بیشتر به عنوان Ground Zero شناخته می شود، به نظر می رسد. مستند سازی تکمیل جدید “مرکز تجارت جهانی” و “موزه یادبود 11/11″، پس از بالا و پایین در طول راه مواجه شده است. در حالی که چندین اشاره و تصویر از آن روز مرگ و میر در سال 2001 وجود دارد، این مستند به دلایل پشت سر گذاشتن برج های دوقلو نگاه نمی کند بلکه به دنبال تولد دوباره این منطقه است.

طراح معمار دیوید چیلدز، چالشی جدید برای طراحی یک برج جدید است که به اندازه کافی قوی و به اندازه کافی امن است تا در صفر صفر قرار گیرد، تا اطمینان حاصل شود که فاجعه 11 سپتامبر هرگز اتفاق نخواهد افتاد. این مستندات، تکنولوژی های جدید و تکنیک های علمی است که او در ساخت چنین برج های بلند و همچنین روش هایی که برای جلوگیری از سقوط رودخانه هادسون از بنیادها استفاده می کند، استفاده می کند.

“Nova: Ground Zero Super Tower” یک مستند جالب است که هر دو برج جدید و همچنین موزه یادبود 11/11 را پوشش می دهد و تنها در 52 دقیقه طول کشیده است. برای چنین موضوعی عاطفی و تسخیری، مستند کار خوبی از چسبیدن به واقعیت دارد و بیش از حد احساسات تماشاگر را بازی نمی کند.

مجموعه مستند Ground Zero Supertower، توسط تیم 3dmaxfarsi برای شما کاربران گرامی فراهم شده است.

پخش آنلاین Video Tutorials

پخش آنلاین فیلم مستند فوق العاده برج نیوورک Ground Zero Supertower

 

دانلود فايل ویدئویی مستند مهندسی: برج منطقه صفر

NOVA- Ground Zero Supertower

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا