آموزش جلوه ویژه

دانلود آموزش شبیه سازی مایعات سیال مایا Fluid Containers Maya

دانلود آموزش شبیه سازی مایعات سیال مایا Introduction to Fluid Containers Maya

دانلود آموزش شبیه سازی مایعات سیال مایا Fluid Containers Maya

در این سری از آموزش های رایگان Maya و  جلوه های ویژه و افکت سازی مایا، میخوایم نگاه کاملی داشته باشیم به شبیه سازی سیستم مایعات fluid simulations و نکات کلیدی تنظیمات گره اشکال مایعات مایا  fluid shape node

چند نکته خیلی مهم در این آموزش ، تنظیمات درست برای شبیه سازی افکت آب (dynamic simulation settings) ، تنظیم درجه حرارت adjusting temperature و سوخت، شبیه سازی تبدیل مایعات به جامدات (adjusting temperature) و همچنین کار کردن با اتربیوت های شیدر های (shading attributes) کاربردی و …

این آموزش برای هنرمندان و بچهای تریدی کاری مبتدی و تازه کار مایا در شبیه سازی مایعات مناسب هست و برای کسانی که میخواهند این موضوع تخصصی را بیشتر و جامع تر بشناسند.

آموزش ویدئویی مایا Fluid Containers Maya

Fluid Containers 2D and 3D in Maya : همچنین در این آموزش نگاهی به محدود کنندهای 2بعدی و 3بعدی مایعات خواهیم داشت.در واقع ، این آموزش بخش کوچکی از ابزار های فوقالعاده و امکانات نامحدود مایا Unlimited toolset هست که شبیه سازی این افکت ها در سایر نرم افزارها ، بسیار سخت و پیچیده است.

همچنین اتربیوت های مختلفی را در گره اشکال مایعات (Fluid Shape node) و همچنین پروسه و رندر پروژه های شبیه سازی افکت مایعات  fluid simulations هستش !

هدف ما از این آموزش انتقال دانش و آگاهی کافی در مورد شبیه سازی این افکت در مایا هست تا اینکه برای سایر شبیه سازی های حرفه ای و پیش رفته تر advanced fluids tutorial آماده شده باشید. امیدوار هستیم که اعتماد به نفس کافی را برای انجام پروژهای خودتان را به شما بدهیم.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش :  آموزش شبیه سازی مایعات سیال مایا Fluid Containers Maya
  • نرم افزارهای استفاده شده : maya 2010 و بالاتر
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 2 ساعت و 30 دقیقه

 

دانلود فیلم آموزش شبیه سازی مایعات سیال مایا

 Introduction to Fluid Containers in Maya

 

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

 

Fluid Container Properties | Maya | Autodesk Knowledge Network : create a fluid container and then add an emitter. این آموزش مایا در مورد چگونگی تولید شبیه سازی سیال از ابتدا و تمام ویژگی های کلیدی در گره شکل سیگنال بررسی خواهد شد. چند چیز که یاد خواهیم گرفت شامل تنظیمات شبیه سازی دینامیکی، تنظیم دما و سوخت، تبدیل شبیه سازی مایع به هندسه و کار با ویژگی های سایه ای برای نام چند است. این آموزش کامل برای هنرمند آغاز شده است که به مایا و Fluids جدید و همچنین هنرمندان چاشنی مایا به دنبال توضیح آنچه که یک ویژگی خاص انجام می دهد. این آموزش یک نگاه مقدماتی به ظروف مایع دو بعدی و 3D در مایا است. مایعات در مایا بخشی از مجموعه ابزارهای نامحدود است و توانایی ایجاد برخی از شبیه سازی های شگفت انگیز را دارد که برای به دست آوردن شبیه سازی ذرات به تنهایی بسیار سخت است. این آموزش ویژگی های مختلف در گره شکل سیالات و همچنین گردش کار را در هنگام ایجاد شبیه سازی های مایع بررسی می کند. هدف این است که به شما کمک کند تا سطح راحتی را با Fluid ها مایا به دست بیاورید، بنابراین برای آموزش مایعات پیشرفته آماده خواهید شد. ما همچنین امیدواریم که اعتماد به نفس بیشتری برای آزمایش خود داشته باشید و یاد بگیرید چگونه شبیه سازی بسیار خود را در مایا ایجاد کنید. نرم افزار مورد نیاز: مایا 2010 و بالاتر.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا