1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود آبجکت ماشین: جزئیات بالا تری دی مکس DOSCH 3D Car Details" توسط تاریخ انتشار:17/11/2016

دانلود رایگان آبجکت سه بعدی ماشین DOSCH 3D Car Details 2015 در سایت تری دی مکس فارسی ، تعداد زیادی از انواع مدل های سه بعدی و دو بعدی ماشین قرار دادیم که همه آنها دارای جزئیات پایین و متوسط بودند که حجم آنها هم پایین و مناسب بود که برای قرار دادن در صحنه سه …

دانلود آبجکت ماشین: جزئیات بالا تری دی مکس DOSCH 3D Car Details

دانلود رایگان آبجکت ماشین با جزئیات بالا برای تری دی مکس DOSCH 3D Car Details

دانلود رایگان آبجکت سه بعدی ماشین DOSCH 3D Car Details 2015

در سایت تری دی مکس فارسی ، تعداد زیادی از انواع مدل های سه بعدی و دو بعدی ماشین قرار دادیم که همه آنها دارای جزئیات پایین و متوسط بودند که حجم آنها هم پایین و مناسب بود که برای قرار دادن در صحنه سه بعدی برای شبیه سازی شلوغی و ازدحام ماشین ها روی جاده مناسب بود یا مثلا از تکسچرهای دوبعدی ماشین ، میتوانستید در شیت های معماری تان استفاده کنید.

اما خیلی وقت ها پیش میاد که نیاز داریم از فاصله نزدیک یک ماشین را مشاهده کنیم.مثلا ماشین هایی که جلوی نمای ساختمان قرار میگیرند و از آنجایی که تعداد آنها کم هست، مشکل سنگین شدن فایل مکس را نداریم !!!

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی ، یک سری فایل سه بعدی ماشین با جزئیات خیلی بالا  برای دانلود به اسم DOSCH 3D: Car Details 2015 آماده کرده ایم. این پکیچ حرفه ای شامل مدل های سه بعدی 3D-model است که تمام قسمت های یک ماشین (داخل متور ماشین ، فضای داخلی ماشین ، چرخ ها و غیره) را با جزئیات خیلی بالا مدلسازی ، تکسچر سازی completely textured و آماده رندرگیری کرده اند. که از آنها میتوانید برای شبیه سازی های معماری تکنیکی technical visualizations ، انیمیشن سازی animations ، و تصویر سازی illustrations استفاده بفرمایید.

این مجموعه با فرمت های رایج مثلا . max و OBJ تهیه شده که میتوانید در نرم افزارهای معروف دنیا مانند 3dsmax ، Vray , Mental Ray , Lightwave و … استفاده بفرمایید.

دانلود رایگان آبجکت ماشین برای تریدی مکس DOSCH 3D: Car Details 2015

دانلود رایگان با لینک مستقیم – 290 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15413 :لینک کوتاه
کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)