آموزش جلوه ویژه

آموزش سینمافوردی Cinema 4D R23 : جلوه های بصری

دانلود آموزش Lynda – Cinema 4D R23 Essential Training: VFX

دانلود آموزش سینمافوردی Cinema 4D R23 : جلوه های بصری از سایت لیندا Lynda – Cinema 4D R23 Essential Training: VFX

در این صفحه میتوانید آموزش سینمافوردی Cinema 4D R23 : جلوه های بصری از سایت لیندا Lynda – Cinema 4D R23 Essential Training: VFX دانلود کنید. و مهارت های سه بعدی سازی و ساخت افکت های تصویری خودتان را در نرم افزار سینمافوردی بالا ببرید.

به این دوره آموزش ضروری Cinema 4D R23 خوش آمدید. Cinema 4D یک نرم افزار بسیار محبوب است که توسط Maxon ساخته شده است. و در این دوره ، ما در مورد چگونگی استفاده از Cinema 4D برای ایجاد جلوه های تصویری تمرکز خواهیم کرد. Cinema 4D دارای یک ردیاب حرکتی بسیار قدرتمند است و این ابزار تمرکز اصلی این دوره خواهد بود. پس از همه اینها ، عملاً هر جلوه تصویری که روی آن کار شده است ، با بدست آوردن یک قطعه دوربین خوب شروع می شود. هدف من این است که در پایان این دوره ، شما هنگام کار با جسم ردیاب حرکت از ابتدا تا انتها احساس راحتی می کنید. ما همچنین می خواهیم ردیابی اشیا، را بررسی کنیم ، شکل دیگری از حرکت مطابقت که به ویژگی های ردیابی به صورت دستی متکی است.

از آنجا که این بسیار سرگرم کننده است ، ما از شی Voronoi Fracture در ترکیب با پویایی استفاده خواهیم کرد تا برخی از اثرات تخریب را ایجاد کنیم. و من روشی را به اشتراک می گذارم که از ابزارهای به روز UV در Cinema 4D برای پخت مواد متحرک برای جلوگیری از لغزش بافت استفاده می کند. وقتی وارد فصل کار با جلوه های بعدی می شویم ، رندرهای چند گذر ترکیبی را بررسی خواهیم کرد ، و من به شما می گویم که چگونه می توانید داده ها را از ردیاب دوربین افترافکت برای استفاده در Cinema 4D صادر کنید. خواه یک علاقه مند ، علاقه مند یا حرفه باشید ، به دنبال افزودن مهارت جدید هستید ، درک ردیاب حرکتی Cinema 4D می تواند برخی از امکانات خلاقانه شگفت انگیز را برای کار در 3D ایجاد کند. و من واقعاً مشتاقانه منتظر هستم آنچه را که معتقدم یک جریان کار واقعاً سرگرم کننده و شهودی است با شما در میان بگذارم. بنابراین اگر آماده هستید ، بیایید شروع کنیم.

  • زمان دوره: 2:21 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی از پایه
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش سینمافوردی Cinema 4D R23 : جلوه های بصری از سایت لیندا

Lynda – Cinema 4D R23 Essential Training: VFX

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا