آموزش اتصال موشن گرافیک به فوتیج افترافکت CINEMA 4D After Effects

دانلود آموزش Integrating Motion Graphics Live-Action Footage CINEMA 4D After Effects

دانلود رایگان آموزش Integrating Motion Graphics Live-Action Footage CINEMA 4D After Effects

در این سری از آموزش های سینمافوردی و  آموزش افترافکت ، میخواهیم پروسه ادغام یک موشن گرافیک motion graphics به فوتیج footage را آموزش بدهیم.و همچنین روش های کامپوزیت آن موشن گرافیک ها را به فوتیج را طوری انجام بدهیم که از نظر گرافیکی حس بسیار واقع گرایانه ای ایجاد کند.

bring footage into CINEMA 4D » کارمان را با وارد کردن کلیپ ها به سینمافوردی شروع میکنیم تا اینکه بتوانند پشت سر هم ، انیمیت بشوند ! و از یک شی به عنوان توپ بسکتبال در شات زنده (live shot) استفاده میکنیم. پس از چرخاندن و تنظیم مقیاس شی (position and rotation) از ابزار اسویپ sweeps و دنبال کنند های موگراف MoGraph tracers استفاده میکنیم تا آتش را به خوبی به توپ بسکتبال، متصل کند.

آموزش رندرگیری در افترافکت

 در همین راستا، کلی تکنیک کاربردی برای کاهش تعداد polycount ها به شما یاد خواهم داد تا نورپردازی و رندرهای سریعی در افترافکت ( lighting fast renders) داشته باشید.همچنین روش های رندرگرفتن این پروژه را در افترافکت با استفاده از مراتب رندر کامپوزیت (passes composite) به شما خواهم آموخت .

وقتی که به افترافکت After Effects رفتیم، روش های ساخت ساده افکت و روتوسکوپی simple effects and rotoscoping را کار میکنیم تا آتش گرفتن توپ بسکتبال را کاملا زنده و طبیعی کنیم.

time-saving technique : همچنین روش های جلوگیری از هدر رفتن وقت و همچنین نورپردازی مجدد پوست بازیگر ، و اعمال نور توپ آتیش به خود بازیگر را شبیه سازی میکنیم.

در پایان این دوره تمرینی both CINEMA 4D and After Effects ، یاد گرفته اید که چطور موشن گرافیک هایی را بسازید که دقیقا مطابق و روی کلیپ فوتیج شما حرکت میکنند و کاملا باورپذیر و واقعی هستند ….

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش اتصال موشن گرافیک به فوتیج افترافکت CINEMA 4D After Effects

نرم افزارهای استفاده شده : CINEMA 4D Studio R16, After Effects CC 2014

شرکت سازنده : Digital Tutors

زمان : 2 ساعت

دانلود رایگان آموزش Integrating Motion Graphics with Live-Action Footage in CINEMA 4D and After Effects

دانلود رایگان آموزش – حجم = 234 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15725 :لینک کوتاه
کانال تلگرام
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا