آموزش جلوه ویژه

آموزش شبیه سازی جریان آب Houdini Essentials: Large Scale Fluids

دانلود آموزش CGCircuit – Houdini Essentials: Large Scale Fluids

آموزش شبیه سازی جریان آب در مقیاس بالا CGCircuit – Houdini Essentials: Large Scale Fluids

آموزش شبیه سازی جریان آب در مقیاس بالا CGCircuit – Houdini Essentials: Large Scale Fluids را از این صفحه دانلود کنید و یاد بگیرید.

توضیحات: ما پارامترهای مختلف حل کننده تلنگر مانند قطرات ، باند باریک و زمینه های کشیدن را برای کنترل مقیاس شبیه سازی خود جدا خواهیم کرد. ما VDB های سفارشی هندسه خود را برای برخورد دقیق ایجاد خواهیم کرد. سپس ما به طور مثر از سیستم جدید آب سفید استفاده خواهیم کرد و در مورد مواد دافع ، فرسایش ، کنترل چگالی و غیره برای کنترل و ایجاد عناصر کف خود صحبت خواهیم کرد.

به دنبال آن نگاهی به روند کار مشبک می اندازیم ، جایی که ما از برخی روش های صاف سازی سفارشی استفاده خواهیم کرد و در مورد پهن شدن مش خود صحبت خواهیم کرد.
این دوره برای کاربران متوسط تا پیشرفته هودینی طراحی شده است. دانش اساسی در مورد DOP و Flip Fluids به طور کلی لازم است حتی اگر همه چیز را از گروه به وجود آوریم.

پس از این دوره CGCircuit – Houdini Essentials: Large Scale Fluids ، یک هنرمند با عملکرد داخلی حل کننده تلنگر در Houdini بسیار آشنا خواهد شد تا بتواند با سهولت جلوه های چلپ چلوپ دراماتیک و بزرگ را ایجاد کند.

  • زمان دوره: 2 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Houdini

آموزش شبیه سازی جریان آب در مقیاس بالا نرم افزار هودینی Fluids

CGCircuit – Houdini Essentials: Large Scale Fluids

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا