آموزش جلوه ویژه

آموزش ایجاد دود واقعی هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Volumes II

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini – Volumes II

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini – Volumes II

در این صفحه میتوانید کورس آموزشی آنلاین CGCircuit – Applied Houdini – Volumes II را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه کار با نرم افزار هودینی بالا ببرید.

به Applied Houdini Volumes II – شبیه سازی خوش آمدید! در این درس قصد داریم در مورد چگونگی ایجاد دود واقعی و با کیفیت تولید ضمن ایجاد نتیجه ای که در اینجا می بینید صحبت کنیم. با کاوش در بسیاری از میکرو حل کننده هایی که حل کننده اصلی Pyro را تشکیل می دهند ، دانش عمیقی در مورد چگونگی کنترل دقیق رفتار شبیه سازی خود بدست خواهیم آورد. ما ابتدا بررسی خواهیم کرد که چگونه یک منبع ورودی با کیفیت بالا به تولید نتیجه با کیفیت بالا کمک می کند و در پایان با برخی سایه زنی ها و رندرهای اساسی ارائه می شود تا نسخه نمایشی ما سریع جلوه کند. مراقب برخی از نکات و راهکارهای مفید در این راه باشید ، و هم اکنون از تسلط بر شبیه سازی دود در هودینی لذت ببرید.

Applied Houdini یک مجموعه تولید با کیفیت تولید است که توسط استیون کنیپینگ ، هم اکنون مدیر ارشد تخریب بدن صلب / FX در Lightsfilm’s Industrial Light & Magic (جنگ ستارگان: آخرین جدایی ، آکوامن ، جنگ ستارگان: Rogue One) ساخته شده است. از گردش کار اثبات شده تولید بهره مند شوید و در عین حال توضیحی عمیق در مورد اینکه چرا کارها به روشی که انجام می دهند ، ارائه دهید. بهترین از همه – هر ویدئو به جای صحبت کردن و فضای مرده ، با اطلاعات واقعی و پاورقی مملو است.

  • زمان دوره: 2 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

دانلود آموزش شبیه سازی دود واقعی و با کیفیت تولید نرم افزار هودینی

CGCircuit – Applied Houdini – Volumes II

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا