مدل سه بعدی آبجکت لوستر، روشنایی

آبجکت روشنایی لوستر تری دی مکس CGAxis Models Lighting Collection

دانلود رایگان آبجکت روشنایی لوستر سه بعدی CGAxis Models Lighting Collection

دانلود رایگان آبجکت روشنایی لوستر سه بعدی CGAxis Models Lighting

کالکشن آبجکت لوستر-آباژور و انواع چراغ های روشنایی : در این صفحه تمام آبجکت های روشنایی و لوستر شرکت CGAxis را برای طراحان معماری و دکوراسیون برای دانلود قرار داده ایم.

انواع روشنایی های روی میز ، انواع لوستر هایی که باید از سقف آویزان شوند ؛ انواع روشنایی ها با تمام ابعاد و اندازه های گوناگون  و… را میتوانید در این پکیج پیدا کنید. همچنین تمام مپ های مورد نیاز در این کالکشن قرار داد شده است. که سازگاری کامل با پلاگین Vray و نرم افزار تری دی مکس دارد.

 

دانلود کالکشن روشنایی و لوستر CGAxis Models Lighting Collection

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAXIS Models Volume 9 Lighting Collection is exclusive product prepered 20 models of modern lightshades and lamps. Compatible with 3ds max 2018 or higher and many others. Available تفاوت ها دوباره ظریف هستند، اما این الماس تنها چراغ ها را جایگزین می کند زیرا شما نمی خواهید نگرانی هایی در مورد بازتاب های ناخواسته روی فلز داشته باشید، زمانی که فقط می خواهید الماس را روشن کنید. کلیک کنید برای بزرگنمایی کپی نور، و محل آن را که این بیشتر یا کمتر با دوربین است. این الماس بالا و راست را آبجکت لوستر-آباژور و انواع چراغ های روشنایی کمی تیره می کند. با ارزش چند برابر بازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز را برتری ندهید. کلیک کنید برای بزرگنمایی افزودن اضافه کردن کانال آلفا همیشه خوب است که یک کانال آلفا در تصویر رندر شده شما، به طوری که شما به راحتی می توانید پس آبجکت-روشنایی-لوستر-آباژور-مدرن زمینه را در پست حذف کنید یا برای مثال پس زمینه را بدون تأثیر بر روی رنگ حلقه درست کنید. یکی از روش های انجام این کار این است که یک بسته بندی مواد V-Ray را به زمین زمینی اضافه کنید مواد مواد را انتخاب کنید، بر روی آبجکت لوستر و چراغ - دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن و کلاسیک - آبجکت دکمه مرورگر نقشه کلیک کنید و VrayMtlWrapper را از لیست انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که گزینه ای برای دانلود 115 آبجکت لوستر-آباژور و انواع چراغ های روشنایی نگه داشتن مواد موجود را انتخاب کنید!formats: • max Scanline • max VRay • max Mentalray • Cinema 4D • Cinema 4D VRay • FBX • OBJ • LXO
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا