مدل سه بعدی لوازم آشپزخانه

سری کامل آبجکت آشپزخانه CGAxis Models Kitchen Appliances

آبجکت آماده آشپزخانه تری دی مکس ویری CGAxis Models Kitchen Appliances

آبجکت آماده آشپزخانه تری دی مکس ویری CGAxis Models Kitchen Appliances

دانلود ابجکت لوازم اشپزخانه : طراحی آشپزخانه یکی از بیشترین موضوعات مورد درخواست در بازار کار ایران برای طراحان معمار و دکوراسیون داخلی است و قطعا اگر شما یک پکیج کامل از آبجکت های آشپزخانه را داشته باشید، میتواند خیلی سریع روی کابینت و اوپن آشپزخانه را با آبجکت های با کیفیت بالا و متریال های دقیق تنظیم شده؛ خیلی سریع پر کنید.

با استفاده از پکیج آبجکت های آشپزخانه CGAxis ، میتوانید تا حد زیادی در وقت خود صرفه جویی کنید و خیلی سریع کیفیت کار خود را در حد فوق حرفه ای، بالا ببرید. در اینجا فایل های مخصوص Vray و تری دی مکس این مجموعه را جداگانه برای شما برای دانلود آماده کرده ام. شامل : آبجکت گاز ، یخچال، سینک ظرف شویی و …توصیه میکنم این مجموعه را حتما دانلود کنید. همچنین توصیه میکنم سایر کالکشن های زیر را هم را هم ببینید :

 

دانلود آبجکت آشپزخانه CGAxis Models Volume 10 Kitchen Appliances

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 10 Kitchen Appliances This will make a wrapper around the existing groundplane material. In the wrapper options, set the alpha contribution to -1.0, this means that this material will not influence the alpha channel at all, or in other words this material will be 'transparent' in the alpha channel. تصویر را رندر کنید و روی دکمه آلفا در پنجره بافر قاب V-Ray کلیک کنید. هنگام ذخیره تصویر به یک فرمت که می تواند اطلاعات کانال آلفا را ذخیره کند، بعدا می توانید از این اطلاعات برای برش شکل حلقه دانلود ابجکت لوازم اشپزخانه استفاده کنید (بیشتر در این بخش بعد از آموزش). برای بزرگنمایی کلیک کنید رندر تصویر نهایی این بخش اول از دانلود آبجکت کابینت تری دی مکس آموزش رندر طلا و جواهر را به پایان می رساند! این مجموعه پایه خوبی برای بسیاری از انواع جواهرات است. در اینجا گردش کار خوب است: مدل محصول با هر جزئیات ممکن است ایجاد نورپردازی اساسی برای نورپردازی و بازتاب های اصلی دانلود فایل آماده آشپزخانه 3d max پخش شود. مدل محیط (زمین زمینی و پسزمینه) مواد فلزی و الماس را ایجاد کنید. تنظیم روشنایی دانلود آبجکت کابینت 3d max اصلی (نور اضافی، جعبه نرم بافت ها) اضافه کردن چراغ های اضافی برای ایجاد نقاط پخش، انعکاس اضافی و غیره ... تولید ارسال به کنجکاوی زیبا، تعادل رنگ، درخشان، ... (-> مرحله بعدی در آموزش) نکات تصادفی و چیزهای به یاد داشته باشید: دانلود آبجکت ماشین ظرفشویی نور قرار دادن و شدت کلید عکاسی خوب است. آزمایش و زمان خود را! از گزینه های نور بسیار کم استفاده دانلود آبجکت یخچال کنید: نامرئی، نفوذپذیری / نورپردازی و انعکاس. استفاده از عمق کافی برای انعکاس و refractions. اگر نمای یا جهت مدل خود را تغییر دهید، بازتاب ها و روشنایی را بررسی کنید اگر هنوز هم خوب نگاه کنید. تصویر، با وضوح بالا و با تنظیمات با کیفیت خوب. دانلود آبجکت آشپزخانه کلاسیک رزولوشن رندر را به 1600 * 1200 پیکسل تنظیم کنید. تنظیمات نقشه IR را به دقیقه / حداکثر = -4 / -1 تغییر دهید و زیربخش های map نقشه را به 50 تغییر دهید
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا