مدل سه بعدی مبلمان : میز / صندلی

پکیج کامل آبجکت مبل کاناپه میز CGAxis Models Volume 17 Furniture II

آبجکت مبل کاناپه میز تری دی مکس ویری CGAxis Models Furniture

آبجکت مبل کاناپه میز تری دی مکس ویری CGAxis Models Furniture

اگر به دنبال یک پکیج کامل و جدید از مبل صندلی برای تری دی مکس + ویری هستید، این مجموعه دقیقا برای شماست.

جلد هفدهم از محصولات شرکت CGAXIS ، حاوی 32 نوع مدل سه بعدی انواع مبل ، صندلی ، کاناپه دو نفره و صندلی های گلدار مبل راحتی مدل کادنزا ، انواع صندلی های ساده و گلدار، صندلی تک ، انواع مختلف صندلی انتظارصندلی کارمندیصندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانس و … است.

دوستانی که به دنبال مدل های سه بعدی جدید و شیک برای طراحی و دکوراسیون داخلی هستند و میخواهند با آبجکت جدید، فضاهای داخلی interiors صحنه های خود را جانمایی کنند، میتوانند این مجموعه را دانلود کنند.

برای استفاده از این مجموعه میتوانید از تری دی مکس 2008 تا 3ds max 2019 استفاده کنید.برای دانلود بهترین های دنیای سه بعدی، با تری دی مکس فارسی 3dmaxFarsi همراه باشید.

دانلود رایگان پکیج کامل آبجکت مبل کاناپه میز CGAxis Models Volume 17 Furniture II

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 17: Furniture II Collection : CGAXIS models volume 17 containing 32 highly detailed models of furniture ( sofas, armchairs, etc.) Great for your interiors, compatible with 3ds max 2008 or higher and many others. این تصویر نیز پست شده است پردازش شبیه به مثال قبلی. شما می توانید این صحنه را در پوشه 3dsMax، تحت نام light-tent-neutral-05-variation.max پیدا کنید. فایل فتوشاپ را می توان در پوشه فتوشاپ نام بردآبجکت موبل کاناپه میز variation.psd ایجاد یک Earthplane reflective white در قسمت بعدی آموزش، ما یک Earthplane reflective white را ارائه می دهیم. ما با یک تغییر از صحنه قبلی شروع خواهیم کرد، در اینجا لیستی از تغییرات (شما می توانید این فایل را از پوشه 3dsMax باز کنید آبجکت موبل کاناپه میز به نام بازتاب نور سفید چادر. بزرگ: بزرگ سمت چپ بزرگ V-Ray حذف شد موقعیت و شدت نور و نور سمت راست و تنظیم موقعیت و شدت 2 'الماس چراغ' تنظیم شده است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا