مدل سه بعدی دکوری تزئینی

آبجکت کتاب مجله تری دی مکس + ویری CGAxis Models Books

دانلود رایگان آبجکت کتاب و عکس مخصوص وی ری و تری دی مکس CGAxis Models Books

دانلود رایگان آبجکت کتاب و عکس مخصوص وی ری و تری دی مکس CGAxis Models Books

جلد بیست و سوم از مجموعه آبجکت های آماده تری دی مکس + ویری شرکت CGAxis را با موضع آبجکت کتاب را میتوانید از این صفحه دانلود کنید.

تعداد 25 نوع آبجکت کتاب ، مجله ، روزنامه ،لوازم دکوری و تزئینی ، شلف دیواری به همراه شلف و باکس , مدلهای جدید طاغچه های چوبی دکوری با قفسه های چوبی از چوب ام دی اف قفسه و شلف کتاب با جزئیات مدل سازی بالا به همراه متریال و تکسچر است برای پروژه های داخلی مناسب است و رندر داخلی کتاب خانه، اتاق مطالعه و کار و … است.

اگر به دنبال مجموعه ای از آبجکت های کتاب و روزنامه به همراه هستید و خلاقانه ترین مدل های قفسه و شلف چوبی اتاق نشیمن زیبا و جدید را میخواهید ، این پکیج ، دقیقا برای شماست. برای دانلود رایگان بهترین های دنیای گرافیک سه بعدی و انیمیشن ، با تری دی مکس فارسی 3dmaxFarsi همراه باشید.

دانلود رایگان مدل های سه بعدی کتاب و مجلات-کتب-مجله آبجکت آماده

CGAxis Models Volume 23 Books

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 22: Books Collection : CGAxis Models Volume 23 containing 25 highly detailed models of books and شلف آشپزخانه magazines set. Great for your projects. نور الماس سمت چپ هم اکنون قسمت های فلزی را تحت تاثیر قرار می دهد (بدون استفاده مورد استفاده قرار می گیرد) نور "نقطه کانونی" (یکی از پیش از پشت حلقه) حذف شده است. نقره را به طلا تبدیل می کند با تنظیم رنگ فلزی پخش شده و انعکاس (ماده مخلوط براق همانند قبل است ) مواد طلا بسیار مناسب برای پس زمینه بازتاب سفید است، به انواع شلف های دیواری شلف دیواری تلویزیون شلف دکوری شلف و باکس دیواری ام دی اف شلف+چوبی+دیواری عنوان آن واقعا پاپ. برای بزرگنمایی کلیک کنید حالا ما با تغییر چند تنظیمات (به خاطر داشته باشید که در داخل VrayMtlWrapper وجود دارد! شلف دیواری ایکیا ابتدا رنگ انعکاس را از سیاه به خاکستری روشن تغییر دهید و همچنین Fresnel را روشن کنید، آن را از Fresnel refraction جدا کنید و مقدار را به 3.0 تنظیم کنید. تصویر رندر نشانگر حلقه ای است که در سطح زمین نشان داده می شود
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا