1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود آبجکت پرده تریدی مکس ویری Avshare Curtains Pillows 3D Models" توسط تاریخ انتشار: 13/10/2017

این که آیا اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا حمام خود، پرده ها و پرده ها می تواند همانند طراحی یک اتاق به عنوان مبلمان مناسب باشد. پرده ها می توانند فضایی یا عظمت فوری را اضافه کنند. پرده از کمیت پارچه ای که برای پرده ها استفاده می شود استفاده می شود، اما انواع …

دانلود آبجکت پرده تریدی مکس ویری Avshare Curtains Pillows 3D Models

دانلود آبجکت پرده تری دی مکس ویری Avshare Curtains Pillows 3D Models

این که آیا اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا حمام خود، پرده ها و پرده ها می تواند همانند طراحی یک اتاق به عنوان مبلمان مناسب باشد. پرده ها می توانند فضایی یا عظمت فوری را اضافه کنند. پرده از کمیت پارچه ای که برای پرده ها استفاده می شود استفاده می شود، اما انواع سبک ها و پارچه ها به این معنا نیست که آنها مجبور به کوتاه شدن اثر نیستند.

هر صاحب خانه می خواهد اتاق نشیمن خود را نه تنها راحت و راحت، بلکه مدرن، شیک و مد روز هم داشته باشد. طراحان روش های بسیاری برای ایجاد یک فضای گرم و دوستانه در منطقه اتاق نشیمن می دانند و یکی از آنها دکوراسیون پنجره هاست. بنابراین ما در ایده های طراحی 2016 ایده های طراحی پرده های کوچک اتاق نشیمن، ما را به کاوش موثرترین آنها می رسانیم. هیچکس با این واقعیت که ظاهر اتاق، تصویر خاطرهانگیز آن، به طراحی پنجرههای پنجره بستگی دارد، بحث میکند. به منظور رنگ، بافت، طراحی، شکل و مقدار پنجره ترکیب پارچه با تصویر به پایان رسید.پرده ها جزئیات بسیار مهمی در اتاق است، هر چند اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن است. آنها در یک اتاق یک فضای گرم و دلپذیر را ایجاد می کنند و از سوی دیگر آنها دکور اتاق باورنکردنی است. از این رو مهم است که پرده ها را انتخاب کنید که دوست دارید. هنگامی که شما داخلی را تزئین می کنید بخشی از شما را قرار می دهیم و به این ترتیب شما احساس می کنید این اتاق ها شما هستند. به همین دلیل است که شما باید پرده ها را درست همانطور که می خواهید انتخاب کنید و Top Dreamer امروز دارای 20 پرده طراحی مدرن اتاق مدرن است.
چه طراحی های پرده ای را انتخاب می کنید بستگی به سلیقه شما دارد. طرح های فوق العاده ای وجود دارد. آنها می توانند رنگی روشن و یا با رنگ پاستیل باشند، آنها می توانند الگو و روش های مختلفی برای قرار دادن آنها در پنجره ها داشته باشند. در زیر Dreamer برای شما طراحی مدرن اتاق پرده اتاق را انتخاب کنید که در رنگ های مختلف و با الگوهای شیک است. به گالری نگاه کنید و طراحی پرده های مورد علاقه خود را در رنگ مورد علاقه خود انتخاب کنید. اتاق نشیمن خود را در یک زمان مناسب و مدرن تزئین کنید. خانه خود را به خانه بکشید

دانلود آبجکت پرده تری دی مکس ویری Avshare Curtains Pillows 3D Models

در این صفحه از سایت تری دی مکس فارسی، تعداد 129 نوع مدل پرده سه بعدی curtains models و 11 نوع بالش را از شرکت Avshare – Curtains, Pillows برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم.

دانلود آبجکت پرده تری دی مکس ویری Avshare Curtains Pillows 3D Models

دانلود با لینک مستقیم – 344 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=46876 :لینک کوتاه