خانه / آموزش اتوکد 2 بعدی / راهنمایی برای طراحی با اتوکد دوبعدی و سه بعدی Autodesk autocad
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "راهنمایی برای طراحی با اتوکد دوبعدی و سه بعدی Autodesk autocad" توسط تاریخ انتشار: 08/10/2017

آموزش اوتودسک اتوکد دوبعدی و سه بعدی Autodesk autocad این دوره راهنمای کاملی برای یادگیری طراحی 3D و 2D در اتوکد 2016 را فراهم می کند. پس از اتمام دوره، شما می توانید تمام طراحی را مستقل با اطمینان انجام دهید. ما در مورد تمام ابزار و گزینه های موجود در راه ساده با مثال های …

راهنمایی برای طراحی با اتوکد دوبعدی و سه بعدی Autodesk autocad

راهنمایی برای طراحی با اتوکد دوبعدی و سه بعدی Autodesk autocad 2016

آموزش اوتودسک اتوکد دوبعدی و سه بعدی Autodesk autocad

این دوره راهنمای کاملی برای یادگیری طراحی 3D و 2D در اتوکد 2016 را فراهم می کند. پس از اتمام دوره، شما می توانید تمام طراحی را مستقل با اطمینان انجام دهید. ما در مورد تمام ابزار و گزینه های موجود در راه ساده با مثال های زنده و عملی تر توضیح داده ایم.

شما می توانید تمام فایل های مورد استفاده برای ایجاد این دوره را برای مرجع و تمرین خود دریافت کنید. که برای یادگیری و انجام تمرین بیشتر بدون هیچ زحمتی بسیار مفید خواهد بود.

خب شما دانشجوی جدید هستید و یا در حال انجام کار یا تکلیف در اتوکد هستید. این دوره به شما کمک خواهد کرد که بهترین مشخصات خود را داشته باشید و در زمینه طراحی حرفه ای شوید.

اتوکد نرم افزار تجاری تجاری برای طراحی 2D و 3D با کمک کامپیوتر (CAD) و تهیه پیش نویس در دسترس از سال 1982 به عنوان یک نرم افزار دسکتاپ است. این توسط Autodesk توسعه یافته و به بازار عرضه شده است.اتوکد در طیف گسترده ای از صنایع توسط معماران، مدیران پروژه ها، مهندسان، طراحان گرافیک و دیگر متخصصان استفاده می شود.در این دوره شما می توانید تمام تصاویر نقاشی / فیزیکی مورد استفاده برای آماده سازی این دوره را پیدا کنید.

این دوره طراحی شده است تا دانش کامل و عمیق هر ابزار مورد استفاده برای طراحی مدل یا طراحی با تمرینات را طراحی کند.این دوره شامل همه اصول پایه و ویژگی های پیشرفته اتوکد 2D و 3D .

  • ایجاد نقاشی 2D
  • ویرایش و اصلاح نقشه های موجود
  • استفاده از حاشیه نویسی، لایه ها و بلوک ها
  • ایجاد 3D Solid Modeling با ویرایش ابزارها.
  • مدت زمان – 10 ساعت (94 فیلم HD)
  • نسخه – اتوکد 2016
  • زبان انگلیسی
  • رندر اتوکد

فیلم آموزشی  Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول – معرفی سرفصل ها

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=45660 :لینک کوتاه

کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*