صحنه داخلی

دانلود آرچ اینتریور Archinteriors vol. 6 : فایل آماده به رندر داخلی تری دی مکس + ویری

دانلود آرچ اینتریور Archinteriors vol. 6

دانلود Archinteriors vol. 6

در مجموعه آرچ اینتریور Archinteriors vol. 6 میتوانید تعداد 10 فایل با فرمت مخصوص نرم افزار تری دی مکس max از طراحی و دکوراسیون فضاهای مختلف خانه و یا ساختمان ها که شامل بخش های مختلف از جمله مطلب، اتاق کار، اتاق خواب، کافی شاپ بوده که آماده به رندر در نرم افزار تری دی مکس و وی–ری می باشند را پیدا کنید. این مجموعه بخاطر موضوع معماری و دکوراسیون داخلی برای طراحان و معماران داخلی می تواند یک ابزار کاربردی و مفیدی باشد.

مجموعه آرچ اینتریور پیش رو با حجم 530 مگابایت توسط شرکت اِوِرموشن (evermotion) تهیه و منتشر شده است. این مجموعه ولوم ششم از سری آرچ اینتریورها با موضوع مدلهای معماری داخلی که شامل مدل های سه بعدی، متریال، تکسچر های کامل به همراه شیدر های حرفه ای مربوطه می باشد که البته به جزئیات در تمام آیتم های این مجموعه توجه بسیاری شده است.

توجه داشته باشید که فرمت فایل های موجود در این مجموعه .max می باشد همچنین کاتالوگ مجموعه برای کسب اطلاعات بیشتر نیز آورده شده است. تمام صحنه های موجود در این مجموعه برای نرم افزار V-ray نسخه 1.5 و 3d max نسخه ی 8 تهیه شده است. مشخصات سیستم پیشنهادی شما برای اجرای این فایل ها در نرم افزار های ذکر شده پردازنده ی 2 هسته ای بهمراه 4 گیگ رم و سیستم عامل 64 بیتی می باشد.

دانلود آرچ اینتریور Archinteriors vol. 6 : فایل آماده به رندر داخلی تری دی مکس + ویری

Evermotion Archinteriors vol. 5 Home & Public Interiors

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید آرچ اینتریور
خربد پکیج Archinteriors

برای خرید پکیج کامل نمای داخلی آرچ اینتریور ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=106489 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا