صحنه داخلی

دانلود آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 5 : بهترین نمونه صحنه داخلی

دانلود آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 5

دانلود Archinteriors vol. 5

مجموعه صحنه های داخلی انتخاب شده آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 5 با حجم 310 مگابایت توسط شرکت اورموشن (evermotion) مخصوص نرم افزار های  قدرت مند تری دی مکس + پلاگین ویری تهیه و منتشر شده است. این مجموعه ولوم پنجم از سری آرچ اینتریور با موضوع مدلهای معماری داخلی که شامل مدل های سه بعدی، متریال، تکسچر های کامل بهمراه Shader های حرفه ای مربوطه می باشد.

صحنه های موجود در مجموعه Evermotion Archinteriors vol. 5 شامل 10 فایل نمونه مختلف از طراحی و معماری فضا های داخلی قسمت های مختلف خانه و یا ساختمان از جمله راهرو و سالن های بزرگ، اتاق های کنفرانس، اتاق استراحت بوده که آماده به رندر می باشند. که میتوانید از احجام آماده موجود در آن و از متریال های آن استفاده کنید

توجه داشته باشید که فرمت فایل های موجود در مجموعه آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 5 همگی  .max می باشد همچنین کاتالوگ مجموعه برای کسب اطلاعات بیشتر نیز آورده شده است. تمام صحنه های موجود در این مجموعه برای نرم افزار V-ray نسخه 1.47.03 و 3d max  نسخه ی 3 تهیه شده است. مشخصات سیستم پیشنهادی شما برای اجرای این فایل ها در نرم افزار های ذکر شده پردازنده ی 2 هسته ای به همراه 4 گیگ رم و سیستم عامل 64 بیتی می باشد.

دانلود آرچ اینتریور Archinteriors vol. 5 : بهترین نمونه رندر داخلی (تری دی مکس + ویری)

Download Evermotion Archinteriors vol. 5

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید آرچ اینتریور
خربد پکیج Archinteriors

برای خرید پکیج کامل نمای داخلی آرچ اینتریور ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا