آموزش جلوه ویژه

آموزش معرفی آخرین بروز رسانی نرم افزار افتراکت AfterEffects CC 2017

آموزش آخرین آپدیت های افترافکت معرفی آخرین بروز رسانی نرم افزار عظیم AfterEffects CC 2017

دانلود رایگان آموزش آخرین آپدیت های افترافکت After Effects CC سایت لیندا

در این دوره آموزشی، میخواهیم آخرین آپدیت های افترافکت After Effects CC را که فوق العاده برای کاربران جلوه های ویژه VFX ، و موشن گرافیک motion graphic جذاب هست را برسی کنیم!

این آپدیت، بخش اساسی از آپدیت های Creative Cloud 2017 است که ارتقا های کاربردی در زمینه پرفومنس performance ، و موارد فراوانی مانند instant preview که در رابط کاربری اتفاق افتاده اند.

در آخرین آپدیت های افترافکت ، بهبود های فراونی برای ابزار های علامت زن دوره زمانی (markers durations)، ابزار اولیت بندی برای در صف قرار دادن کلیپ ها برای پردازش one-click Adobe Media Encoder ، و منجمد کردن فریم های تایم لاین برای فریم های نهایی final frames و غیره است.

در این دوره نحوه پیدا کردن فونت های استفاده در پروژه که تغییر آدرس پیدا کرده اند missing fonts ، و سینک کردن آن توسط ابزار syncing Typekit ، و ساخت لومینس که بر اساس کانال آلفا luminance است که معمولا توسط پلاگین Red Giant Unmult plugin انجام میشود!

همان طور که میدانید؛ این پلاگین برای رندر گیری پریسیت های انیمیشن animation preset ، و کامپوزیت رندر ها توسط پلاگین رندر مخصوص سینمافوردی built-in CINEMA 4D است انجام میشود.

و به این صورت پیاده سازی پروژه توسط تیم و یا گروه After Effects کار، به صورت خیلی راحت  و موثرتر انجا میشود! البته اولین آپدین آن در تاریخ 16 نوامبر November 2016 بود که به احتمال زیاد ، چندین بار دیگر در همین سال ، بهبود پیدا خواهد کرد.این ویدئوی آموزشی کوتاه به مدت یک ساعت از شرکت لیندا، و مدرس آن استاد جلوه های ویژه، آقای Mark Christiansen است.

مهم ترین ویژگی های آخرین آپدیت های افترافکت 2017 After Effects CC

  • گردش کار راحت تر
  • امکان سینک و بروز رسانی با ابزار Typekit
  • امکان همکاری گروهی روی پروژه جلوه ویژه
  • هماهنگی بیشتر با سایر اپلیکیشن های سه بعدی مانند سینمافوردی
  • امکان جدید اعمال تنظیمات آمده پریست های فوتیج animation preset

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21519 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا