آبجکت لوستر، روشنایی

آبجکت لامپ آباژور روشنایی CGAxis Models Volume 16 Lights II

دانلود آبجکت چراغ خواب و آباژور تری دی مکس ویری CGAxis Models Lights II

دانلود آبجکت چراغ خواب و آباژور تری دی مکس ویری CGAxis Models Lights II

پکیج کامل آبجکت روشنای و آباژور شرکت CGAxis شامل 50 نوع از انواع چراغ خواب و آباژور و پروژکتور برای نورپردازی داخلی منازل مسکونی و انواع مختلف پروژکتور برای نوپردازی سالن های سینما، نورپردازی موزه ها و … است.

انواع آبجکت چراغ خواب پایه کوتاه و بلند ایرانی و خارجی با رنگ بندی تیره و روشن، انواع چارغ های مطالعه مدرن و کلاسیک ، آبجکت های لوستر ، مدرن، برنزی و لوستر چوبی، فانتزی ،چراغ خواب کودک و نوزاد به صورت ایستاده – چوبی، انوع چراغ خواب رنگی ستاره ای، بچه گانه و فانتزی، چراغ خواب اتاق عروس و …. لوستر سقفی و با انواع دیزاین ها ، متریال ها و ابعاد مختلف را میتوانید در این پکیج، پیدا کنید. این پکیج را از طریق لینک زیر، به صورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود بهترین ها با تری دی مکس فارسی 3dmaxfarsi ، همراه باشید.

دانلود رایگان CGAxis Models Volume 16 Lights II

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
[/box]
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 16 Lights II contains 50 highly detailed models of hanging, floor and desk lamps. You can find in this collection models ideal for kitchen, living-room or bedroom visualizationتنظیم تعادل رنگ کوچک اعمال شده به تنها لایه حلقه قطع جریان (در ویندوز، ALT + کلیک کنید در بین قطع جریان و لایه تنظیم به اتصال «آنها. اضافه شده یکی دیگر لایه تنظیم منحنی در بالا، تا کنتراست به کل تصویر برای اضافه کردن درخشد به این تصویر، شما باید لایه برش را کپی کنید، یک لایه کاملا سیاه زیر آن را اضافه کنید و این دو را ادغام کنید. سپس سطوح را تنظیم کنید تا تنها بخش های درخشان تصویر قابل مشاهده باشد و همه چیز خالص سیاه باشد. این لایه حالت لایه را روی صفحه نمایش تنظیم کرده و آن را تکرار کنید.اضافه کردن تاری 5px را وارد کنید به لایه پایین، و تاری 2 پیکسل به لایه ی درخشان بالای هر دو لایه را فعال کنید و بازی در اطراف با ارزش کدورت خود را برای کاهش اثر درخشش کمی اضافه شده یک شکل در بالا، مجموعه ای را به ضرب در اینجا یک مقایسه قبل است / پس از کار پست تنوع با استفاده از سافتباکس چراغ های شما به راحتی می توانید ساخت یک راه اندازی مشابه با استفاده از 5 چراغ مسطح از V-Ray، با بافت سافتباکس اعمال شده به هر یک از. اول ما از پشت و بالای چادر نور خرد شده بودیم. سپس لامپ مربع V-Ray را ایجاد و کپی کرد و نرم افزار را اجرا کرد بافت به هر یک از آنها. در این مورد، ما یک تصویر شعاعی ایجاد کردیم. از آنجا که محیط بیرون از تنظیم روشنایی سیاه است، به نظر می رسد که حلقه توسط پنج چراغ شکل بسیار دایره ای روشن می شود. تنظیم گاما از بافت Softbox را برای کنترل افتادن تنظیم کنید ویجت شعاعی تصویر نتیجه به نظر می رسد مثل این است، کمی نسبت به تصویر قبلی به طور کلی نرم تر، به عنوان چراغ و یا لبه های تیز برای منعکس کننده در فلز وجود دارد.
.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا