کالکشن صحنه سه بعدی

صحنه داخلی تری دی مکس ویری 3Darcshop : 10 Sample Interior Vol 01

دانلود مدل سه بعدی صحنه داخلی 3darcinterioro vol.01 برای تری دی مکس

دانلود مدل سه بعدی صحنه داخلی 3darcinterior vol.01 برای تری دی مکس

مجموعه فوق العاده 3darcinterior vol.01 ، شامل 10 نوع صحنه داخلی با طراح و سبک های متفاوت است که هر سلیغه ای را راضی خواهد کرد. این کالکشن فوق العاده به صورت خاص برای شبیه سازی های رندر داخلی معماری 3d models collection برای نرم افزار تری دی مکس طراحی و آماده شده است.

مدل سه بعدی صحنه داخلی ویری تری دی مکس 3darcinterior vol.01

طبق شرکت سازنده؛ حداقل مشخصات سیستم برای رندر گیری این صحنه ها Quad Core PC with 4GB و 8GB گیگ رم توصیه شده است.همچنین در سایت تری دی مکس فارسی ، کلی دیگر از مجموعه آبجکت های شرکت 3DArcShop را برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که میتوانید به libraries خودتان اضافه کنید

مخصوص V-Ray *.max و حداقل تری دی مکس 2009 و بالاتر…

دانلود پکیج صحنه سه بعدی آماده تری دی مکس + وی ری

3Darcshop 10 Sample Interior Vol 01

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir  :پسورد فایل فشرده
خرید پستی
مشاهده کل صحنه های سه بعدی

برای سفارش این مجموعه و سایر پکیج های صحنه سه بعدی آماده، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

پکیج 3darcinterior vol.01 ؛ شامل 10 نوع صحنه با چندین دوربین از زوایای مختلف است که همگی به دقیقا همان طور که در تصاویر پیش نمایش مشاهده میفرمایید، مدلسازی ، تکسچردهی modeled and textured 3d interiors شده اند و تمام تنظیمات دوربین lighting - cameras setups و ... برای همه صحنه ها، آماده شده است. و تمامی رندر ها به صورت پست پروداکشن postproduction شده پرزانته شده اند. مانند صحنه های رستوان، بار ، هتل Restaurants - Hotel - Office - Bar - KTV و ... شامل تمام سبک های سبک آسیایی، سبک خاورمیانه ای، سبک مینیمالیستی، سبک های اروپایی و آمریکایی است.این تضمین می کند که فیلم های خود را در کسری از زمان مورد نیاز راه حل های دیگر میشوند. با سرعت رندر 3D از شما یک مزرعه رندر نیاز ندارد. ارائه تنها یکی از چیزهایی که لازم است برای ایجاد تصویری موثر است. برای ایجاد تصاویری فوق العاده شما همچنین نیاز آسمان زیبا، آب، چمن، مواد، گیاهان، مردم، درختان و بسیاری اشیاء دیگر. شامل یک کتابخانه محتوای بزرگ با ابزار، مواد و جلوه های هنری. همه چیز کاملا یکپارچه، بنابراین شما می توانید بلافاصله درختان، مردم و مطالب دیگر اضافه به نفس زندگی، روشنایی و جو را به تصویری است 4. آیا چیزهای جدید را با تجسم 5. ایجاد تصویری بزرگ به طور سنتی تجسم همراه با بسیاری از محدودیت. ارائه یک مدت زمان طولانی طول می کشد و نرم افزار است که تقریبا همیشه پیچیده است. به طور کامل تبدیل این وارونه با رندر ابزار هر کسی می تواند استفاده کنید. .این مجموعه به همراه تکسچر و صحنه های بسیار شیک است که می توانید از آبجکت های آن هم در صحنه های خود استفاده کنید. این تضمین می کند که فیلم های خود را در کسری از زمان مورد نیاز راه حل های دیگر میشوند. با سرعت رندر 3D شما یک مزرعه رندر نیاز ندارد. ارائه تنها یکی از چیزهایی که لازم است برای ایجاد تصویری موثر است. برای ایجاد تصاویری فوق العاده شما همچنین نیاز آسمان زیبا، آب، چمن، مواد، گیاهان، مردم، درختان و بسیاری اشیاء دیگر. شامل یک کتابخانه محتوای بزرگ با ابزار، مواد و جلوه های هنری. همه چیز کاملا یکپارچه، بنابراین شما می توانید بلافاصله درختان، مردم و مطالب دیگر اضافه به نفس زندگی، روشنایی و جو را به تصویری است 4. آیا چیزهای جدید را با تجسم 5. ایجاد تصویری بزرگ به طور سنتی تجسم همراه با بسیاری از محدودیت. ارائه یک مدت زمان طولانی طول می کشد و نرم افزار است که تقریبا همیشه پیچیده است. به طور کامل تبدیل این وارونه با ارائه ابزار هر کسی می تواند استفاده کنید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا