خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود رایگان مدل نما رومی سه بعدی : سرستون کلاسیک 3D Max Mouldings
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود رایگان مدل نما رومی سه بعدی : سرستون کلاسیک 3D Max Mouldings" توسط تاریخ انتشار: 12/11/2016

دانلود آبجکت نما رومی مدل سه بعدی سرستون کلاسیک 3D Max Mouldings برای طراحی نمای رومی، یکی از سخت ترین قسمت ها، مدل سازی سرستون کلاسیک و اتصال گره ها هست که باید از روی یک سری نقش و نگار خاص مدلسازی شوند و البته هیچ وقت تخت نیستند و نسبت به بقیه نما، کمی …

دانلود رایگان مدل نما رومی سه بعدی : سرستون کلاسیک 3D Max Mouldings

دانلود رایگان مدل سه بعدی سرستون کلاسیک 3D Max Mouldings

دانلود آبجکت نما رومی مدل سه بعدی سرستون کلاسیک 3D Max Mouldings

برای طراحی نمای رومی، یکی از سخت ترین قسمت ها، مدل سازی سرستون کلاسیک و اتصال گره ها هست که باید از روی یک سری نقش و نگار خاص مدلسازی شوند و البته هیچ وقت تخت نیستند و نسبت به بقیه نما، کمی جلوتر میایند.در این نوع سرستونها، معمولا یک تکیه گاه در قسمت رویی آنها طراحی شده که محل قرار گیری ستون بعدی و اتصال به قطعه بالایی خودش خواهد بود.

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی،  برای شما دوستان عزیزم یک مجموع کامل شامل 34 نوع مدل سه بعدی سرستون کلاسیک با فرمت 3DS و Max آماده کرده ایم که میتوانید از فرمت max. در نرم افزار تری دی مکس ، و از فرمت 3ds. در سایر نرم افزارها مانند مایا، اسکچاپ و … استفاده بفرمایید.

شما عزیزان برای صرفه جویی در وقت میتوانید از این آبجکت ها استفاده کنید و وقت خود را بیشتر روی طراحی نمای کلاسیک خودتان بگذارید.همان طور که مشاهده میفرمایید، دقت و جزئیات این مجموعه با دقت و جزئیات بسیار بالایی طراحی شده اند به صورت رایگان از طریق لینک زیر، قابل دانلود میباشد.

 

دانلود رایگان مدل نما رومی(کلاسیک)  مدل های سه بعدی 3DS Max

دانلود رایگان مجموعه – حجم = 19 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پکیج کامل آبجکت های نما رومی + مجموعه هایی که در سایت قرار نگرفته اند  :

Vray 3ds max AutoCad خرید مجموعه آبجکت نما رومی و کلاسیک

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20037 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*