دانلود مستند معماری هتل جمیرا برج العرب دبی Hotel Burj Al Arab

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

دانلود رایگان فیلم معماری : مستند شاهکارهای معماری جهان The Billion Pound Hotel Burj Al Arab

دانلود رایگان فیلم معماری : مستند شاهکارهای معماری جهان The Billion Pound Hotel Burj Al Arab

اگر شما هم به کشور امارات سفر کرده باشید، حتما هتل فوق العاده لوکس برج العرب را دیده اید که دارای سوییت های فوق لوکس با نمایی به سوی دریا است.

در این فیلم مستند معماری، میخواهیم به  پشت صحنه هتل  برج العرب که یکی از پیشرفته ترین هتل های جهان است، برویم و ویژگی های معماری و سازه ای و …. آن را برسی کنیم.این مستند معماری، در قالب یک فیلم تهیه شده است که شما مهندسین معمار و سازه را به تماشای آن ، دعوت میکنم.

هتل جمیرا برج العرب با هزینه معادل یک میلیارد پوند بریتانیا ساخته شده و مهمانان آن برای یک روز اقامت در آن باید 10 هزار پوند پرداخت کنند تا از بهترین استانداردهای آن بهره مند شوند.که مانند یک بادبان غول پیکر به طول 1000 فوت در شهر دبی خود نمایی می‎‌کند.

فیلم مستند معماری Documentary video

توجه : برای دانلود فیلم های مستند، ابتدا روی دکمه Play کلیک کنید.سپس به صورت اتوماتیک نرم افزار Internet Download Manager باز شده و به راحتی میتوانید ویدئو را دانلود کنید …

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=47788 :لینک کوتاه

کانال تلگرام
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

بستن