آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش طراحی فضا و برنامه ریزی رویت Space Planning and Design Revit

آموزش طراحی فضا و برنامه ریزی رویت Space Planning and Design Revit

دانلود فیلم آموزش برنامه‌ریزی فضا ها و طراحی در رویت Pluralsight – Introduction to Space Planning and Design in Revit

این فایل دانلودی، حاوی یک آموزش تصویری با موضوع : آموزش طراحی فضا و برنامه ریزی رویت است که توسط وبسایت pluralsight تهیه و منتشر شده است.

در این سری از درس ها Pluralsight – Introduction to Space Planning and Design in Revit ، شما مفاهیم و ابزارهای اساسی را می توانید هنگام طراحی و برنامه ریزی فضاهای داخلی خود در Revit یاد بگیرید.

ما با ایجاد یک نمودار بلوک در محیط جمع آوری مفهومی ، خواسته ها و نیازهای مشتری خود شروع خواهیم کرد. این به ما امکان می دهد تا فیلم ها و فرم های واقعی مربع را به هر مکان اختصاص دهیم تا درک بهتری از موثرترین و کارآمدترین روش برای ترسیم فضاهای خود داشته باشیم.

از آنجا ما یک نقشه مساحت از کل طبقه همکف و همچنین یک منطقه مساحت فضاهای سودآور ایجاد خواهیم کرد. همچنین ، ما یک طرح طبقه بندی شده با رنگ را با یک افسانه ایجاد خواهیم کرد که باعث می شود خوانایی برنامه های طبقه ما افزایش یابد. و در آخر ، ما یاد خواهیم گرفت که با ایجاد دکوراسیون برای ایجاد هنر و لوازم جانبی و همچنین چگونگی تغییر در اتمام دیوارها و کفها ، طراحی یک فضا را واقعاً سفارشی کنیم. با استفاده از این مهارت ها و مجموعه های ابزار ، شما قادر خواهید بود به طور موثری با هدف طراحی هر پروژه ارتباط برقرار کنید. نرم افزار مورد نیاز: Revit 2014 و یا بالاتر.

 

دانلود فیلم آموزش طراحی فضا و برنامه ریزی رویت

Pluralsight – Introduction to Space Planning and Design in Revit

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

بهترین پکیج آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی Revit structure

آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=96228 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا