صحنه داخلی

دانلود صحنه داخلی فروشگاه لباس تری دی مکس Fashion Shop 10 Interior Scene

دانلود صحنه داخلی فروشگاه لباس تری دی مکس Fashion Shop 10 Interior Scene

صحنه داخلی فروشگاه لباس تری دی مکس : اگر شما هم دوست دارید دکوراسیون داخلی با موضوع فروشگاه، مغازه لباس فروشی و … را با نرم افزار های تری دی مکس و پلاگین ویری کار کنید و به دنبال نمونه کار هستید و آبجکت های مرتبط میخواهید ، این پکیج Fashion Shop 10 Interior Scene برای شماست.

این فایل دانلوی؛ حاوی یک صحنه داخلی Fashion Shop 10 Interior Scene فروشگاه مد و لباس است که چندین دوربین در زوایای مختلف قرار داده اند و برای رندر، آماده کرده اند.تمام آبجکت های موجود در فروشگاه های لباس، مانند: قفسه ها و آبجکت مانکن ، نورپردازی رایج در دکوراسیون داخلی بوتیک و … در این فایل وجود دارد.

برای دانلود آبجکت های کامل مرتبط با مد و لباس زنانه، بوتیک، فروشگاه لباس، کیف، کفش و لوازم آرایش رید لباس مردانه ، مغازه لباس زنانه، مانتو فروشی و … برای تمام نرم افزار های ویری ، تری دی مکس، راینو و اسکچاپ ، متور رندر کرونا و …. با تری دی مکس فارسی همراه باشید.

دانلود فايل دانلود صحنه داخلی فروشگاه لباس تری دی مکس (با کیفیت بالا)

Fashion Shop 10 Interior Scene

max | 3D Scenes | 511 MB

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=87384 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا